Kytarista Petr Henych a G-BOD vystoupí v Rock Café

4. 6. 2008
Kytarista Petr Henych a G-BOD vystoupí v Rock Café
Koncert rockového instrumentálního tria kytaristy Petra Henych G-bod se uskuteční v úterý 10. června od 20:30 hodin v pražském klubu Rock Café (Národní 20, Praha 1). VSTUP JE ZDARMA.

Petr Henych – český rockový kytarista na sebe poprvé upozornil v roce 1992 v kapele JOHN DOVANNI. V průběhu let působil pak vedle nejvýraznějších osobností české hudební scény (Ladislav Křížek a KREYSON, Vilém Čok, Bára Basiková a PRECEDENS, Pancho, Petr Kolář).

V roce 2007 Petr Henych sám složil, nahrál a vydal své první instrumentální album „Na vlastncíh rukou“ a po krátké době založil doprovodný band tvořený basistou Martinem Hroňkem a bubeníkem Jakubem Homolou. Trio bylo pojmenováno G-bod a v jeho repertoáru je materiál z CD Na vlastních rukou, pár převzatých skladeb např. Jimiho Hendrixe nebo Joe Satrianiho. V současné době připravují nový materiál pro nové a zároveň první CD skupiny G-bod.

Internetové stránky Petra Henycha: http://www.henych.com Internetové stránky vydavatelství: http://www.jhpublish.com

Foto: Roman Akak (fotografováno v prodejně hudebních nástrojů Music City)

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále pracovního týdne je tady a vy jen s velkými problémy zakončujete směnu. Prostě se nemůžete zbavit pocitu, že není něco v pořádku. Přes víkend se dáte dohromady a budete zase jako…

Nejčtenější články

Doporučujeme