Lady GaGa bude hrát vražedkyni ve filmu Quentina Tarantina

17. 3. 2010
Lady GaGa bude hrát vražedkyni ve filmu Quentina Tarantina
Režisér Quentin Tarantino je unesen z image a kariéry zpěvačky Lady GaGa. Podivínským kostýmům popové hvězdy fandí a chce její jinakost získat pro svůj příští film. Lady GaGa je ze spolupráce nadšená a nabízená role vražedkyně se jí moc zamlouvá.

„Quentin je velkým fanouškem Lady GaGa a miluje celou její osobnost a její image. Už ji přizval k několika projektům, v jednom by si mohla zahrát vražedkyni. Lady GaGa je z nabídky nadšená, Quentin ji ujistil, že bude naprosto svá,“ uvedl zdroj blízký Tarantinovi.

Zpěvačka vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanottová se herectví rozhodně vyhýbat nebude. Už v minulosti naznačila, že by Hollywoodu rozhodně nevyhýbala. Vždycky snila, že propojí pěveckou kariéru s dramatickým uměním. Za herectví považuje i své extravagantní kostýmy a vystupování v nich. Mnohdy si totiž na společenské události bere i rekvizity, s nimiž si pak pohrává.

Foto: archiv Interscope

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Začne se kolem vás točit osoba opačného pohlaví, kterou znáte jen velmi krátce. Vzájemné sympatie budou nepřehlédnutelné. Záleží jenom na vás, jak s tím naložíte. Měli byste si však…

Nejčtenější články