Lady Gaga se dá vysvětit, aby mohla sezdávat homosexuální páry

2. 9. 2010
Lady Gaga se dá vysvětit, aby mohla sezdávat homosexuální páry
Zpěvačka Lady Gaga (24) má mnoho příznivců a přátel i mezi homosexuály. A právě kvůli nim se snaží stát se pastorkou, aby mohla uzavírat jejich sňatky přímo na pódiu.

Zdá se, že toho není moc, co by Lady Gaga nezvládla.

Uzavírání sňatků je zatím poslední akcí, do které se chce pustit. Ve většině států USA totiž není až tak těžké získat k této činnosti povolení. A pastorem se člověk může stát, aniž by měl k jakékoliv církvi nějak úzký vztah.

Lady Gaga se snaží získat licenci k provádění svatebních obřadů v Kalifornii, která zřejmě již během krátké doby povolí sňatky osob stejného pohlaví. Zpěvačka podle listu Metro již dříve vyjádřila nesouhlas s článkem 8, který zakazuje manželství homosexuálních párů.

Teď se zdá, že by se jí přání pomoci homosexuálním přátelům mohlo již brzy splnit.

Prý již absolvovala internetový kurz a momentálně vyřizuje všechny dokumenty a formuláře nutné k tomu, aby své přátele mohla oddávat. Třeba přímo na koncertech.

ČTĚTE TAKÉ:
Tělo Michaela Jacksona bude exhumováno


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Kvůli počasí dnes nespílejte, radši se podívejte, co je dnes za den. Svátek má svatý Jan a stará pranostika říká, že prší-li tento den, bude pršet ještě celé tři dny. Berte to jako velký…

Nejčtenější články