Lasicův Úlet začíná a končí v posteli

1. 8. 2002
Lasicův Úlet začíná a končí v posteli
Tento týden ukončil Milan Lasica, nyní v roli režiséra, ve studiu č. 5 na Kavčích horách natáčení nové televizní inscenace Úlet. Závěrečná scéna byla trošku pikantní, protože se tu v posteli sešli Jana Paulová a Jiří Ornest, který hraje jejího manžela.

Lasicův Ťlet začíná a končí v posteli

Klepněte pro větší obrázek Tento týden ukončil Milan Lasica (62), nyní v roli režiséra, ve studiu č. 5 na Kavčích horách natáčení nové televizní inscenace Ťlet. Závěrečná scéna byla trošku pikantní, protože se tu v posteli sešli Jana Paulová (47) a Jiří Ornest (55), který hraje jejího manžela.

Vzhledem k tomu, že i úvodní scéna inscenace se odehrává v posteli, kde je Jiří Ornest tentokrát s Vilmou Cibulkovou (39), je jasné, že Úlet je o manželské nevěře.
"Jde původně o americkou hru od Bernarda Sladea. Ten napsal i známou hru Příští rok ve stejnou dobu, která byla také úspěšně zfilmována. Ťlet je o manželských a mimomanželských vztazích. Mám pocit, že toto téma je frekventované v podobných filmech proto, že každý divák je buď před manželstvím, nebo v manželství, anebo po manželství, takže je mu to blízké. Každý se tam najde," řekl po natáčení Milan Lasica tiskové agentuře Korzo. "Mám rád podobný typ her, jako je tato lehká konverzační komedie. Je v ní humor i trocha vážnějších poloh a všechno dohromady vytváří dobrý a příjemný výsledek."

Natáčení trvalo osm dní a Lasica si pochvaloval "velmi dobrý štáb a mimořádné herce". A především příjemnou atmosféru při natáčení. Sám k ní přispíval svým bonmoty a vtípky, které pronášel s kamennou tváří Angličana. Jenomže občas se jeho obličej roztáhl do typicky slovenského úsměvu. Například tehdy, když se zeptal, zda by se Jiřímu Ornestovi po nahé chlupaté hrudi nemohla procházet tarantule, aby k tomu mohl pustit hudbu z filmu Goldfinger a vydávat jej za Jamese Bonda.
"Teď mám před sebou ještě dokončovací práce, a pak mne čeká dovolená," těšil se Milan Lasica, když poděkoval celému štábu i hercům po závěrečné klapce. "Pojedu na chalupu s rodinou."

zdroj: Korzo
Foto Korzo - Zdeněk Merta

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Krok po kroku se snažíte o nápravu vztahu. Vypovídejte se ze svých ztrát. Pokud si o všem v klidu promluvíte, určité pochopíte, že nesete také velký díl viny. Ne-li celý. Jakmile si…

Nejčtenější články

Doporučujeme