Láska, která bolí: Osudový vztah nerovná se šťastný vztah

23. 7. 2022
Co je vlastně osudový vztah či osudová přitažlivost? Proč takový vztah nemusí být vůbec šťastný? A co nás vlastně má naučit?

Od první chvíle jsem měla pocit, že se známe roky…

„S Jirkou jsme byli manželé tři roky, brali jsme se z šílené lásky po roce vztahu. Od prvního dne, kdy jsme se potkali, jsme měli pocit, že se známe roky. Avšak zatímco začátek naší lásky byl sladký a medový, konec byl hořký jako pelyněk. Po roce jsme měli doma Itálii a bohužel došlo i na facky. A ač se to stydím přiznat, první jsem vždy vztáhla ruku já. Nemohli jsme spolu žít, zabili bychom se. Přiváděli jsme se k šílenství. Nyní jsem už deset let šťastně vdaná, mám dvě děti, hodného muže a k Jirkovi bych se nikdy nevrátila. Přesto na něj často myslím. Vztah s ním mě proškolil až do konce života. Hodně jsem se o sobě dozvěděla. Na děti ani na současného muže by mě ani nenapadlo vztáhnout ruku, Jirka však dokázal z hlubin mého nitra vyvolat démony. Zní to jako klišé, ale naprosto dokonale jsme si nastavovali zrcadlo. Myslím, že to měl stejně. Zpětně jsem za tu zkušenost vlastně ráda, bez ní by nebylo mé druhé manželství tak spokojené,“ vzpomíná na své setkání s osudovou láskou paní Zdena.

Co je láska na první pohled? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V poslední době máte v hlavě jenom pracovní povinnosti, ale stejně si uděláte čas na svoje kamarády. Již o víkendu byste měli domluvit školní sraz či posezení s nejvěrnějšími. V rodinném…

Nejčtenější články

Doporučujeme