Láska mezi slavnými: 7 českých párů, kterým vztah vydržel celý život

24. 2. 2022
Že by recept na šťastnou a celoživotní lásku přece jen existoval? Těchto sedm slavných párů o tom ví své, jelikož spolu vydržely celý život, a to i přes úskalí showbyznysu, v němž mají vztahy často život jepičí. Jak se jim to podařilo?

Josef Abrhám a Libuše Šafránková

Za nejstabilnější pár českého showbyznysu byli dlouhá léta považováni herci Libuše Šafránková a Josef Abrhám. A opravdu splnili, co si během svatby slíbili: „Dokud nás smrt nerozdělí“. Manžele totiž po dlouhých padesáti letech skutečně rozdělila až hereččina smrt v roce 2021. Jejich vztah začal trochu bouřlivěji, Abrhám totiž tehdy ještě randil s herečkou Naďou Urbánkovou. Nakonec se ale rozhodl pro Libuši, kterou si v roce 1976 vzal za manželku. Ačkoliv veřejnost i přátelé považovali jejich vztah za idylický a láskyplný, i u nich se občas přehnala mračna a padlo slovo rozvod. „Asi bych se těžce rozváděla. Je to jako se svatbou v kostele. Ale poctivě a pocitově – někdy čtyřikrát za den,“ řekla Šafránková v roce 1993 v knize Ghetto vyvolenců. Jejich chemie však byla jedinečná, čehož využili i režiséři několika filmů. Manželé se tak jako partneři objevili před kamerou například ve snímcích Vrchní, prchni!, Svatební cesta do Jiljí nebo Přijde letos Ježíšek?

Jaký byl životní příběh Libuše Šafránkové? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Merkur nad vámi bude držet až do konce týdne ochrannou ruku, proto si profesně přilepšíte. Dokonce můžete získat lepší pracovní post nebo si finančně přilepšit. Je skvělé, že se za ničím…