Láska v roce kovového Buvola: Komu předpovídá čínský horoskop šťastný vztah?

14. 2. 2021
Láska v roce kovového Buvola: Komu předpovídá čínský horoskop šťastný vztah?
V pátek 12. února se slavil čínský nový rok. Ten odstartoval rok kovového Buvola. Co můžeme v následujících dvanácti měsících čekat v lásce? Která znamení se mohou v roce 2021 těšit podle čínského horoskopu na partnerské porozumění a harmonii?

Neházejte flintu do žita

Samozřejmě, že v současné době jsou možnosti seznámení omezené, ale pořád existují on-line seznamky, které hlásí zvýšený zájem. Zejména mladé ženy, kterým tikají biologické hodiny, nechtějí čekat, až budou moci potkat potencionálního partnera někde na večírku či v baru. Kdo má podle hvězd zvýšenou šanci na to, že najde toho pravého či pravou? A na co by se měly zaměřit páry, které jsou už nějaký ten pátek spolu? Podívejte se na video v úvodu článku, kde vám představí Jiří Čermák, lektor, poradce a kouč feng-ren-šuej, čínský horoskop lásky pro rok 2021. Ten bude ve znamení kovového Buvola. Měl by tedy být už poněkud stabilnější než turbulentní rok kovové Krysy, který jsme prožívali v minulých dvanácti měsících. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S blížícím se koncem měsíce jste aktivnější, pohodovější a přístupnější novým věcem. Hned se nenaštvete a dáváte průchod názorům druhých. To nebylo ještě před pár dny reálné. Musíte…