Laurinová: Dcery by chtěly mít doma zvěřinec, ale nejde to

23. 6. 2010
Laurinová: Dcery by chtěly mít doma zvěřinec, ale nejde to
Herečka Sabina Laurinová (38) řeší malé dilema. Její dvě dcery, dvouletá Maja, kterou má se současným přítelem, stomatologem Karlem Kameníkem, a o šest let starší Valentýnka, jejímž otcem je rocker Pepa Vojtek, se prý doslova "zbláznily". A to do všeho živého ze zvířecího světa.

"Někdy opravdu jenom zírám. Holky jsou nadšené, když jen uvidí mravence, žížalu nebo třeba pavouka, kterého zase já moc nemusím. Pořád žadoní, abychom si nějaké zvířátko pořídili," svěřila se herečka.

Starší Valentýnka prý preferuje faunu trochu většího vzrůstu. Líbí se jí zebry, žirafy a v poslední době koně.

"Do těch se zamilovala a už i sama jezdí. Jsem ráda, že si jako koníčka našla koníčka. Jen mě nesmí přemlouvat, abychom si také nějakého pořídili," řekla Laurinová.

Malá Maja zůstává spíše u hmyzu a brouků, ovšem dělá jí radost i společnost pejsků či kočiček.

"Podle holek bychom si mohli zařídit zvěřinec, nebo malou zoologickou zahradu. Ale jejich přání v našem malém bytě bohužel zatím nejdou zrealizovat. Povolili jsme jim želvu, jenže s ní je problém. Všechny nás přežije a co pak s ní?" ptá se Sabina.
v Pak se zamyslela a se smíchem dodala: "Bude muset být součástí dědického řízení!"

ČTĚTE TAKÉ:
Vlaďka Erbová: Mám zadek jako blázen!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Během října se potácíte mezi dvěma světy a neumíte se normálně rozhodnout. Pořád něco měníte. Není divu, že se vám nedaří nic dotáhnout do konce. Je také docela možné, že jsou vaše plány…

Nejčtenější články

Doporučujeme