Komentáře k článku zpět na článek

Honza 8. 4. 2010 | 03:26

Trpíte dysbakteriozou, proto Vás pálí pojídání syrového česneku...DYSBAKTERIÓZAVnitřní povrch střeva je řasnatý. Průměrná délka střeva je 7 m, jeho vstřebávací plocha činí díky těmto řasám přibližně 200 m² . Vše co pijeme a sníme, musí tyto řasy vstřebat. Po čase se slizniční řasy pokrývají zbytky potravy, průsvit střeva se zužuje a vytváří se příznivé prostředí pro růst bakterií a parazitů atd. Tento stav narušuje imunitní mikroflóru střevního traktu a dochází ke vzniku alergie. Přitom se normálně rozmnožovat a fungovat užitečné mikroorganismy (bifido-, lakto-, a coli bakterie), které třídí obsah střev. Pokud tyto bakterie „řádně nepracují“ okamžitě dochází k zanášení střeva odpadními látkami.(Dysbakteriózu má až 85% obyvatelstva.) Mimo to začíná docházet k rozmnožování parazitů. Mnozí z nás jsou totiž nosiči lamblií, ale ne všichni lambliózou onemocní. Abychom podobné problémy neměli, je nutné začít právě od očisty organismu. Tělo nám vyčistí tři preparáty: Antilipidový čaj, Dvojitá celulóza a Chitosan. Střevní trakt výborně čistí Dvojitá celulóza. Dvojitá celulóza je preparát, který vstřebává všechno „smetí“, a přitom neškodí sliznici střeva. Preparát je složen ze dvou složek – rozpustné a nerozpustné. Nerozpustná část tvoří velice měkká kukuřičná celulóza, která jemně jako aktivní uhlí vstřebá všechnu zpracovanou hmotu. Rozpustná část celulózy vytváří takové podmínky, ve kterých se všechny užitečné mikroorganismy začínají dobře rozmnožovat. Je to smutné, ale čím více se medicína rozvíjí, tím víc se objevuje případů porušené normální střevní mikroflóry. Všechna antibiotika bez výjimky na nepříznivou vlastnost – ničí užitečné a potřebné mikroorganismy. A pokud Vám lékař předepíše antibiotikum, je možné, že si svou bronchitidu vyléčíte, ale je naprosto jednoznačně jasné, že si zničíte svou střevní flóru. A po nějaké době se tato disbakterióza začne projevovat u někoho průjmy, u někoho zácpou. V těsném závěsu za antibiotiky se na trhu objevily preparáty, které obsahují bifido- a laktobakterie,a později ještě o něco dokonalejší léky. Jsou to jakési náhražky. Bakterie, které tyto preparáty obsahují, nějakou dobu ve střevě žijí a posléze hynou. A u pacienta se po nějaké době dysbakterióza projeví znovu. Číňané prošli dlouhou cestu. Vyvinuli preparát, který ve střevním traktu vytváří takové prostředí, v němž naše vlastní užitečné bakterie nejenom přežívají, ale masivně se rozmnožují a normalizují tak střevní mikroflóru.

Alfonz 6. 3. 2010 | 21:51
Petr 5. 2. 2010 | 17:29

já jím denně 1 až 3 paličky česneku a jsem fit.
Krevní tlak jak novorozenec a nevím,co je to chřipka.Od června loňského roku,tj 8 měsíců,co jsem přestal chodit k Mengelovi.Bohužel předchozí Mengele mě posílal půl roku s 240/130 na psychiatrii.Lékařka z Kardie mně řekla,že mě to mohlo zabít.Trpím migránou,závratí a zhoršenou pamětí.Po té,co jsem přestal brát hnůj Prenessu je mně líp,žiju.Na rapidshare jsem dal žalobu MUDr Mathease Ratha. Uvidíte jaký hnůj do nás naše zkorumpované zdravotnictví cpe.
cpe.

Joanee 13. 1. 2010 | 10:50

Ahojky lidicky,tak s tim,ze cesnek neni na rymu nemuzu souhlasit.Uz docela dlouho pri ryme si zabalim rozkrajeny cesnek do papiroveho kapesnicku a strcim do kazde nosni dirky,(mel by tam byt alespon pul hodky). Ryma se pak lepe smrka a jde to i bez kapek,ktere jsou casto dost agresivni pro nos.

rastaki 26. 9. 2009 | 11:07

dnes ráno sem česnek chtěla vyzkoušet....ale jen co sem spolkla kus rozkousaného česneku tak se mi brutálně zved žaludek a poblila sem se...ještě ted je mi blbě...takže mi neřikejte že všichni žvejkáte ráno česnek!!FUJ!...takže ráno česnek asi těžko jak se píše v článku!

Vašek 18. 4. 2009 | 22:48

Česnek jím každé ráno k snídani - 1-2 stroužky, potom dvě žvýkačky a hned kafe a je po zápachu. Za celý rok jsem měl pouze 1x rýmu a zlepšila se mi alergie na trávu, příznaky jsou mírnější. Chřipka, nachlazení není, česneku věřím a nepřestanu ho jíst. Vašek

Lenik_23 21. 2. 2007 | 16:36

Přítel jí česnek pokaždé, když ho začíná bolet v krku a nikdy se u něj nemoc nerozjede na plné obrátky. U mě před dvěma dny vypukla viróza. K večeři mi přítel naservíroval chléb s máslem, proslisovaným česnekem a solí a ráno mě už v krku nebolelo. Škoda jen, že česnek nelikviduje rýmu.

Lenik_23 21. 2. 2007 | 16:33
nefertitii 19. 2. 2007 | 10:03

Prosím o pomoc. Vždy když jdu k lékařce s problémem,tak mi napíše antibiotika. Dokonce mi jednou napsala špatná-kojím.
Tak jsem musela na gyndu,kde mi napsali správná.
Během půl roku jsem už měla antibiotika 2x-jednou na zánět mandlí a pak zánět močáku. A teď mě začíná bolet v krku,pastilky nepomáhají a já se bojím zase antibiotik... Prosím poraďte... Díky.

vizážistka 15. 2. 2007 | 23:15

souhlasím s česnekem - skvělé přírodní antibiotikum, samotný ho do sebe nedostanu, ale zachránil mě několikrát před antibiotiky :391:

Jana 23. 7. 2005 | 11:10
Jana 23. 7. 2005 | 11:07

Pochybuji, že Nutra Bona symba je jediný!!!
Např. Biopron:Počet použitých bakteriálních kmenů: 9 Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus casei
Lactobacillus acidophilus
Lactobacillus plantarum
Bifidobacterium bifidum
Bifidobacterium breve
Bifidobacterium longum
Lactococcus lactis
Streptococcus thermophilus Počet mikroorganismů v 1 denní dávce:
4.5 mld .

kar202 7. 6. 2005 | 11:36

Česnek je pravděpodobně nejzdravější bylina.
Určitě souhlasím s tím, co je v článku popsáno, doplnil bych však, že za mnohými problémy mnohdy (teměř vždy) musíme hledat znečištění celého organizmu toxiny a rozvojem nežádourích mikroorganizmu především v našem trávicím traktu. Tyto se rozvinou jen pokud postrádáme ty užitečné. Výzkumy je opakovaně zjišťováno, že nesprávnou zkladbou střevní mikroflóry trpí až devadesát procent lidí. Dovolím si zde krátkou přednášku: Candida je kvasinka, která je běžnou součástí naši střevní mikroflóry. Za normálních okolností je zastoupena asi patnácti procenty z celkového množství této mikroflóry. U lidí, kteří mají problém s osazením střev prospěšnými probiotickými bakteriemi (je jich více než devadesát procent!) dochází k přemnožení této kvasinky do té míry, že změní strukturu a začne tvořit vlákna, podhoubí, rozrůstá se ve střevech, prorůstá do okolních tkání a postupně do jednotlivých orgánů – u žen známé gynekologické potíže, ale nejen tyto(ledviny, játra,žaludek, atd.). Uvádí se, že tato houba dokáže napadat i klouby (artróza), cévy a lymfatický systém (roztroušená skleróza). Jelikož se živí cukrem, který odčerpává nejen z potravy, ale i z krve, významně u člověka zvyšuje CHUŤ NA SLADKÉ! Rozmnožování této houby je dlouhodobý proces , pokud jej nezarazíme a houbu z těla nevypudíme máme zaděláno na vážné zdravotní problémy nejrůznějšího rázu. Obranou není polykání léků, ty dokážou vyřešit jen momentální akutní problém! Jedinou účinnou obranou je osazení střev živou probiotickou symbiotickou mikroflórou, která problém dokáže zvládnout. Zapomeňte však, že toho dosáhnete pojídáním jogurtů, či jiných podobných potravin. Přípravek, který má být účinný musí obsahovat čtyři vzájemně symbioticky působící druhy bakterií – Lactobacilus acidophylus, Lactobacilus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, navíc tyto bakterie MUSÍ být v něčem zapouzdřený, jinak budou zlikvidovány v agresivních žaludečních kyselinách. Jako jediný přípravek na světě splňuje tyto náročné parametry český potravinový doplněk na úrovni přírodního léčiva, jmenuje se Nutra Bona symba a buďme vděční našim českým vědcům, že za značného přispění státu, tento unikát vyvinuli. Díky českému původu je levný a dostupný všem sociálním skupinám. Jeho význam a účinky jsou tak širokospektré, že přesahují rámec tohoto příspěvku. Zájemcům zašlu účinky i složení. Závěrem dodávám: Candida nemá ráda česnek, přičemž česnek nelikviduje prospěšnou střevní mikroflóru.Karel Junga
e-mail: karel@ova.comp.cz

Clerfayt 14. 11. 2004 | 22:03

Jo, česnek je fakt super. Žeru ho každý den. Tedy, omluvte, prosím, ten výraz, ale když skonzumuji jednu paličku denně, nedá se to jinak nazvat. Se zápachem si starosti nedělám. Komu to vadí, ať si dá taky a nic neucítí

Jitka 8. 9. 2004 | 13:42

Cesnek jsem jednou pouzila na silne nachlazeni v tom nejhorsim stadiu - vycucat jeden velky strouzek (jde to pomalu, pac to silene pali). Druhy den jsem byla uplne zdrava! Ale cesnek jsem nemohla rok ani citit... Takze doporucuju!!!! (to myslim vazne!)

lea 25. 7. 2004 | 20:12

fuuuuj po letech jsem snědla dvě topinky s česnekem. bojuje ve mně pocit laskominy s pocitem hnusu smradu. ještě že nejdu mezi lidi

:o[ 10. 6. 2004 | 13:47
Leloo 11. 3. 2004 | 15:09
JITKA 16. 11. 2002 | 20:59

ja mam cesnek rada k hranolkam a paleni se tema hranolkama brzdi a smrad?to me netankuje,to neni muj problem at vedle me nikdo nestoji!

12. 11. 2002 | 12:46
Láďa 4. 11. 2002 | 18:21

Mám česnek moc rád. Přivítal jsem tu spoustu receptů. Stáhl jsem si je a zařadil do kuchařky. Už podle nich jedu. Česnek je super a na že potom člověk smrdí? S ničím se to nemá přehánět!

Beata 2. 11. 2002 | 07:06

Kamco, urcite kazdy vecer sklenku, dobre kvalitni cervene, je na srdicko lek!!!Pri vyberu nesetri, doprej si to nejlepsi! ahojky

Ba 1. 11. 2002 | 14:25
Bobina 31. 10. 2002 | 13:20

Mám výborný recept na obyč.pomazánku:
rozmačkej libovolné množství česneku /podle chuti a výdržíte-li pálení,čím víc tím líp/, 2-3 trojúhelníčky sýru Veselá kráva /čistý/, 2-3 velké lžice máslové Ramy a pepř (nejlépe směs 4 druhů pepře).Vidličkou pořádně promíchat a promačkat a mazat na jednohubky.Na vršíček ozdobte kouskem vlašského ořechu,dodá tomu tu šmrncovní chuň.

Kamca 30. 10. 2002 | 18:51
Kamca 30. 10. 2002 | 18:50
Beata 29. 10. 2002 | 23:38
M. 29. 10. 2002 | 14:40
Pavel 29. 10. 2002 | 10:44

Chmel má taky blahodárný účinky... :)/www.navrcholu.cz/cgi-bin/4web/nvhit.pl?id=00012337" WIDTH="1" HEIGHT="1" ALT="" BORDER="0">

Přečtěte si také

Horoskopy

Vyjít s nadřízenými dnes bude docela těžké. Aby si sami ulevili, tak na vaše bedra navalí nové…

Nejčtenější články