Léčba česnekem opravdu funguje!

Honza
8. dubna • 3:26

Trpíte dysbakteriozou, proto Vás pálí pojídání syrového česneku...DYSBAKTERIÓZAVnitřní povrch střeva je řasnatý. Průměrná délka střeva je 7 m, jeho vstřebávací plocha činí díky těmto řasám přibližně 200 m² . Vše co pijeme a sníme, musí tyto řasy vstřebat. Po čase se slizniční řasy pokrývají zbytky potravy, průsvit střeva se zužuje a vytváří se příznivé prostředí pro růst bakterií a parazitů atd. Tento stav narušuje imunitní mikroflóru střevního traktu a dochází ke vzniku alergie. Přitom se normálně rozmnožovat a fungovat užitečné mikroorganismy (bifido-, lakto-, a coli bakterie), které třídí obsah střev. Pokud tyto bakterie „řádně nepracují“ okamžitě dochází k zanášení střeva odpadními látkami.(Dysbakteriózu má až 85% obyvatelstva.) Mimo to začíná docházet k rozmnožování parazitů. Mnozí z nás jsou totiž nosiči lamblií, ale ne všichni lambliózou onemocní. Abychom podobné problémy neměli, je nutné začít právě od očisty organismu. Tělo nám vyčistí tři preparáty: Antilipidový čaj, Dvojitá celulóza a Chitosan. Střevní trakt výborně čistí Dvojitá celulóza. Dvojitá celulóza je preparát, který vstřebává všechno „smetí“, a přitom neškodí sliznici střeva. Preparát je složen ze dvou složek – rozpustné a nerozpustné. Nerozpustná část tvoří velice měkká kukuřičná celulóza, která jemně jako aktivní uhlí vstřebá všechnu zpracovanou hmotu. Rozpustná část celulózy vytváří takové podmínky, ve kterých se všechny užitečné mikroorganismy začínají dobře rozmnožovat. Je to smutné, ale čím více se medicína rozvíjí, tím víc se objevuje případů porušené normální střevní mikroflóry. Všechna antibiotika bez výjimky na nepříznivou vlastnost – ničí užitečné a potřebné mikroorganismy. A pokud Vám lékař předepíše antibiotikum, je možné, že si svou bronchitidu vyléčíte, ale je naprosto jednoznačně jasné, že si zničíte svou střevní flóru. A po nějaké době se tato disbakterióza začne projevovat u někoho průjmy, u někoho zácpou. V těsném závěsu za antibiotiky se na trhu objevily preparáty, které obsahují bifido- a laktobakterie,a později ještě o něco dokonalejší léky. Jsou to jakési náhražky. Bakterie, které tyto preparáty obsahují, nějakou dobu ve střevě žijí a posléze hynou. A u pacienta se po nějaké době dysbakterióza projeví znovu. Číňané prošli dlouhou cestu. Vyvinuli preparát, který ve střevním traktu vytváří takové prostředí, v němž naše vlastní užitečné bakterie nejenom přežívají, ale masivně se rozmnožují a normalizují tak střevní mikroflóru.

Pravidla diskuzí na webu Dáma.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby, včetně ostatních účastníků diskuzí a autorů článků. Příspěvky nesmí poškozovat web Dama.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků odkazy na stránky nabízející multimediální či programový obsah porušující autorská a jiná práva.
  • Příspěvky nelze využívat k propagaci.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Dáma.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.

Doporučujeme

Články odjinud