Léčivá pyramida má mít ozdravné účinky na tělo i mysl: Jak vyzkoušet její schopnosti?

1. 2. 2023
Fenomén léčivé pyramidy znali a používali už ve starověkém Egyptě. Jak má léčivá pyramida fungovat a co dokáže uzdravovat? Víte, které známé osobnosti její sílu využívají? Podívejte se do naší galerie, jak mohou léčivé pyramidy vypadat, kde je koupíte a za kolik, případně kde je můžete navštívit. Vyrobit si také můžete svou vlastní, třeba z papíru.

Jaké účinky má léčivá pyramida?

Léčivá neboli meditační pyramida se používá k uzdravení duše a psychiky. Léčitelé věří, že přispívá k dobrému fyzickému a psychickému zdraví, dokáže totiž údajně chránit před negativním zářením a škodlivými vlivy z vnějšku. Vyrábí se z různých materiálů a v různých velikostech. Pyramidy mohou být malé do ruky, ale i obrovských rozměrů, určené pro pohodlnou relaxaci. Zvláště oblíbené jsou zahradní pyramidy, které slouží k pobytu uvnitř a meditaci. Po čase stráveném v pyramidě se má spouštět sebeozdravný proces, do těla se navrací ztracená energie, vyplavují se toxiny a mizí patogenní zóny, které stojí za vznikem vážných nemocí.

Které barvy vás zbaví deprese? Zjistíte ve videu:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Lvi, pracovní úspěchy jsou viditelné a nadřízený je z vás nadšený. Sice se sem tam kvůli něčemu chytnete, ale jinak je to skvělé. Bohužel vám nepřejí někteří kolegové, kteří váš…

Nejčtenější články

Doporučujeme