Leden měsíc rozvodů: Jaké otázky si položit, než uděláte radikální krok?

18. 1. 2020
Leden měsíc rozvodů: Jaké otázky si položit, než uděláte radikální krok?
Věděla jste, že leden je měsíc, v němž páry nejčastěji dospívají k rozhodnutí, že se chtějí rozvést? Po Vánocích, kdy se lidi ovládají, aby svátky proběhly v klidu a míru, totiž vyplují na povrch zadržované emoce a rozpad vztahu je na spadnutí. Prožíváte zrovna podobnou situaci? Než se pro rozvod opravdu rozhodnete, položte si nejdříve tyto otázky.

Jaké jsou vaše city?

Důvody, proč vaše manželství dospělo k rozvodu, mohou být různé. Zkuste se však na chvíli zastavit a zamyslet se nad tím, co k vašemu partnerovi opravdu cítíte, pokud pominete současné události. Je to jen nenávist a touha ho už nikdy nevidět? Nebo jen máte pocit, že z vašeho vztahu vyprchala zamilovanost, ale vlastně svého partnera pořád máte ráda a považujete ho za dobrého přítele? V takovém případě rozhodně stojí za to rozvod ještě zvážit. Uvědomte si, že počáteční zamilovanost vyprchá dřív nebo později z každého vztahu, ale to neznamená, že by manželství nemohlo fungovat dál.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

I když není Mars v ideálním postavení k vašemu znamení, na pomoc vám přispěchá Merkur, který vám dodá energii a nadhled. Najednou si spoustu věcí uvědomíte, jen změna nebude tak snadná,…