Legendární hlas Cyndi Lauper zazní na břehu Vltavy!

27. 4. 2009
Legendární hlas Cyndi Lauper zazní na břehu Vltavy!
Americká zpěvačka italského původu a hvězda 80´ let vystoupí v rámci svého letošního celosvětového turné v Praze. Premiérové vystoupení v České Republice se uskuteční na zahajovacím koncertu k otevření Freestyle Parku v pražských Modřanech!

Cyndi Lauper se objevila na světové hudební scéně s nálepkou holky, která se chce bavit. Nyní, po více než 20ti letech a 25ti milionech prodaných hudebních alb dokazuje, že je to hlavně její srdce a duše, které dokážou i dnes táhnout zástupy fanoušků. Se svým posledním aktuálním albem "Brink Ya To The Brink" potvrdila svojí pozici jedné z nejvíce okouzlujících, inovativních a vzrušujících umělkyň skrz mnohé generace.

Cyndi Lauper prošla během své kariéry mnoha různými žánry, ať už se jednalo o rock, pop, dance-pop až přes elektronickou hudbu, kde spolupracovala i s takovými světovými esy, jako je např. Axwell nebo Peet Astrom, ale i tak zůstane v povědomí zejména svými obrovskými hity jako "Time After Time", "True Colours" nebo "Girls Just Want To Have Fun".

True Colours:

Cyndi Lauper má na kontě 13 nominací na Grammy (jednu proměněnou), 2 Emmy Awards, 2 American Music Awards, 7 American Music Video, 18 MTV Awards a stala se prvním umělcem v historii, který měl 5 singlů ze své debutové desky v americké top 10. Mimo hudby se Cyndi věnuje také své herecké, spisovatelské a režisérské dráze. Celkem si zahrála v 12ti celovečerních filmech a hostovala v mnoha televizních pořadech.

"Stále toho mám tolik co říci a sdílet s fanoušky," říká. "Jsem vděčná za každý den, kdy se dostanu k hudbě. Dokud bude kout světa, kde mě lidé budou chtít slyšet, budu tam... volá mé srdce."

Time Afrer Time:

Přijďte si užít letní pohodu na břehu řeky Vltavy za doprovodu nezapomenutelných hitů legendární Cyndi Lauper!

Kdy: 13. července 2009 Kde: Freestyle Park Modřany (Vltavanů 1, Praha 4), www.freestylepark.cz Start: 19.00 Vstupenky: 590,- Předprodej: www.ticketpro.cz Pořádá: WTF Entertainment s.r.o. www.wtfcz.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Roztržky s protějškem kvůli domácímu rozpočtu vám na náladě samozřejmě nepřidávají. Krizovým obdobím se jeví dnešek a zítřek, tak raději našlapujte zlehka jako vánek. V každém směru se…

Nejčtenější články

Články odjinud