Lehce a chutně: 5 zdravých chuťovek na letní dámskou jízdu

4. 7. 2020
K zábavě prostě patří i něco na zub. Můžete sice s kamarádkami na sebe koukat a povídat si o tom, jak hubnete do plavek, ale moc radosti u toho nezažijete. Tady je pět nápadů na lehké občerstvení, abyste se nemusely držet zkrátka.

Ředkvičkový salát se šunkou

Ředkvičky mají minimum kalorií, o to více minerálů a vitamínů. V kombinaci se šunkou dostanete i přísun bílkovin. Nakrájejte k salátu kousky celozrnného pečiva a máte o zajímavou chuťovku postaráno.

Recept na ředkvičkový salát se šunkou najdete ZDE.

Melounové jednohubky

Meloun a balkánský sýr? Kdo nezkusí, neuvěří. Lehké občerstvení, které má velmi zajímavou chuť. Případně můžete rovnou nakrájet meloun na kostky, smíchat se sýrem, a získat tak salát.

Recept na melounové jednohubky najdete ZDE.

Cizrna na italský způsob

Tento pokrm můžete jíst i na studeno, dejte mísu s hotovou cizrnou na stůl, k tomu malé misky a uvidíte, jak se po něm zapráší. Pokud se nechcete vařit s cizrnou, kupte ji už uvařenou v plechovce.

Recept na cizrnu na italský způsob najdete ZDE.

Slaný mrkvový koláč

Tento recept už není tak dietní, ale díky mrkvi ho klidně zařaďte do svého repertoáru.

Recept na slaný mrkvový koláč najdete ZDE.

Paprikovo-tvarohová pomazánka

Až nebudete vědět, co s paprikami z vlastní zahrady, tento recept určitě oceníte. Stačí koupit tvaroh. Pokud nechcete čekat na vlastní úrodu, zkuste ho hned. Neprohloupíte.

Recept na paprikovo-tvarohovou pomazánku najdete ZDE.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V pondělí jste byli hvězdy firmy, v pátek jste pomalí a unavení. Ztrácíte pevnou půdu pod nohama a neumíte se dobře rozhodnout, co je pro vás nejlepší. Je pravda, že jste museli překopat…

Nejčtenější články

Doporučujeme