Komentáře k článku zpět na článek

lebahu 16. 1. 2015 | 07:55

Mata69: Já si to taky neumím představit, ale asi že je dítě někam schovaný v břiše, tak se tolik nemele a pokud ji vůbec nenapadne, že je těhotná, myslí si, že jí kručí v břiše. Fakt netuším. Nestat se tohle v mém okolí normální inteligentní holce, tak to taky považuju za sci-fi.

Mata69 15. 1. 2015 | 22:54

lebahu: to všechno nějak poberu, že se to dítě někam dovnitř zmačkne a není vidět velký břicho....ale že necítí pohyby? Jak tu píší holky - kopance do močáku, kdy pak člověk letí aby to vůbec stihl na záchod...dloubance pod žebra, vyloženě se rýsující patička na břiše...fakt zvláštní.
Jinak jsem taky taková, že se mě už od šestého měsíce lidi ptali kdy porodím. :-/

rek11 15. 1. 2015 | 20:01

já nevím jestli jí to závidět, přát....ale asi přát ) já už v šestým vypadala jak před porodem a všichni se mě ptali jestli nepřenáším segra vypadala v devatem mesici jako kdyz se přejedla.....

Yasmin.Hayatt 15. 1. 2015 | 17:41

Mata69: já byla ve třetím měsíci, když nám na dovolené jedna paní řekla, že máme tu dovolenou tak akorát, že se vrátíme a půjdu rodit. obě holky ze mě udělaly úplnou lokomotivu taky pak nechápu, jak to může někdo přehlédnout a to jejich řádění, když byly v bříšku ....... nožičky zapřené o žebra, otloukání močáku, sem tam pohybující se boule

lebahu 15. 1. 2015 | 09:57

Mata69: Kámoška první dítě porodila když ji odvezli se "žlučníkovým záchvatem", vůbec netušila, že je těhotná, menstruovala normálně, přibrala snad 3 kila a i když není tlustá, nic na ní vidět nebylo (kde to nosila nechápu), pohyby necítila, rozhodně není nějaká dementní, že by se to dalo svádětna to.. Druhý dítě zjistila, že je těhotná snad v šestým měsíci. Oba kluci porodní váha kolem 3 kilo. Pro mě, kdy jsem byla už v pátým měsíci jak tank a břicho mi lítalo ze strany na stranu jak se holka mlela je to taky nepochopitelný, ale příroda je nevypočitatelná a občas se tohle stane.

Ala.Faba 15. 1. 2015 | 08:55
Mata69 15. 1. 2015 | 08:24

Spíš si říkám jak hodně obézní musela být, kdy "přibrala jsem trochu" a pak porodí čtyřkilové dítě...necítila pohyby? Někdy jsou skutečně nepřehlédnutelné - myslela si, že jí kručí v břiše nebo co?
Já tohle fakt nepochopím, že někdo jaksi nepostřehne, že je těhotný. Co okolí, to beru, ale ona sama???

monada 13. 1. 2015 | 22:50

Ježiš ti mají starosti necpali do ní žádné prášky a to je problém nebyl odbyt . Určitě jedla na co měla chuť a dítě si to samo vzalo co potřebovalo .

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední dobou pro vás není nic nemožné, a proto se snažíte kolem sebe rozdávat optimismus a dobrou…

Nejčtenější články

Doporučujeme