Komentáře k článku zpět na článek

ujdehdhhdbhfh 30. 11. 2007 | 14:09
Jaroslava Nováková 15. 5. 2007 | 23:36

Jestli ti smím poradit, tak GESAVIT je fakt dobrej, kamarádka ho používala a během měsíce se jí zmenšil nádor na prsu skoro o půlku, nikdo si to nedokázal vysvětlit, protože to měla už dlouho a nic nezabíralo. Když mi to řekla, tak to jsem fakt čuměla, jak daleko některé přípravky jsou jako je Gesavit. Dokonce mají preklinické studie i na rakovinu tlustého střeva (u nás v ČR hodně populární) a MELANOM - rakovinu kůže! Funguje to i u dalších typů rakovin, ale to je asi na diskuzi s výrobcem nebo vyzkoušet to - je to levné.Na druhou stranu ale pak znám doslova a do písmene vaječné sračky jako je Ovosan a biobran ap., které mají účinnost statistickou nulu, nikde nemají nic prokázaného a chlubí se jak kdyby měli zachránit život. Kam se podívám, všichni píšou, že měli rakovinu, všechny své celoživotní úspory dali do ovosanu nebo inocellu a umřeli s mnoha metastázami po celém těle. PŘEDRAŽENEJ A NEÚČINNEJ OVOSAN je největší podvod na lidském zdraví.
Hele jestli vám jde o zdraví, vykašlete se na nesmyslné byliny, čaje a chemické neúčinné preparáty s vedlejšími účinky. Gesavit je vyzkoušenej, funguje a nemá žádné vedlejší účinky, protože je přírodní. Oni sami píšou - 74% účinnost, no kdo to dneska má a kdo se to dneska dovolí číselně vyjádřit? Viděli jste to snad u inocelu nebo ovosráče?

ludena 23. 8. 2006 | 13:13

pro radkukasalovou- pracovala jsem 32 let na onkologii a nevím o tom nic, že by si doktoři prodávali mezi sebou lék na rakovinu. Z vaší strany napsaný nesmysl, hovadismus !

kadl.katka 27. 11. 2005 | 23:06

Je to něco strašného,moje kamarádka s tím bojuje už rok a půl, když ji vidíte jak se směje....jak jí život baví...a při tom víte že už to moc dlouho trvat nebude....Chtěla bych jí jak koli pomoct! Ale nejde to...

pesoska 2. 10. 2005 | 17:31
radkakasalova 1. 10. 2005 | 12:50

Ale našli.Bohužel né doktoři západní medicíny,ale léčitelé pomocí čínských bylinek.Jen pro zajímavost v Číně je úmrtnost na rakovinu nulová.Tam prostě rakovinu neznají,pouze vojenská nemocnice v hlavním městě má laboratoř na její výzkum.Dané produkty existují i v České republice,ale doktoři si to delší dobu prodávali pouze mezi sebou.

Janka2 13. 8. 2005 | 17:11

To co se poslední dobou píše o těch kožních nádorech je alarmující.Je to hrozné jak nás ty nemoci čímdál více překvapují.

Gabrysa 2. 8. 2005 | 07:44

Přečtěte si také

Horoskopy

Milujete zábavu a prahnete po nových vědomostech. Většinou to není vaše cesta, ale nyní to tak cítíte.…

Nejčtenější články

Doporučujeme