Komentáře k článku zpět na článek

j66 19. 9. 2020 | 19:31

Mně v článku celkem zarazilo, to zdůraznění, že studovala a pracovala na1/2 úvazku a ještě se starala o domácnost. Vychází mi, že spolu žili dva svobodní mladí lidé odhadem ve věku cca 20 let v pronajaté garsonce. To tý práce v domácnosti bylo fakt hodně A že pracovala, to je snad jasný, přece nepředpokládala, že ji bude živit?

helza 19. 9. 2020 | 09:51

@Elynor: Především měla štěstí, že vysoká škola dopadla tak, jak dopadla. Kdyby to byl agresor psychopat a byli by přijati oba, kdyby oba vystudovali, nastoupili do práce, vzali se, měli děti, tak by ji měl tam, kde potřeboval a projevil by se možná o mnoho let později. Možná by ji chytře a nenápadně vmanipuloval do role šťastné maminky, postupně ji nenápadně a vždy naprosto logicky odizoloval od přátel a od rodiny (třeba podobně, jako v předchozím článku Kamilu tím, že by ji odstěhoval do jiného města) a pořád by byl milující a šťastný otec, živitel a vlastník rodiny. Agresí by se projevil v okamžiku, kdy by ona zatoužila po čemkoliv, co by nevyšlo z jeho hlavy, nebo by dokonce odmítla něco, co chtěl on. Jenomže to už by byla v očích světa za úplnou blbku, kterou pálí dobré bydlo.Opravdový agresor, ne jenom vztekloun, či alkoholik, ale fakt psychopat, se na venek vždy jeví jako naprostý úžasňák. Jediné, co může jeho oběť varovat, je právě ona nenápadná, byť vždy naprosto rozumná a vysvětlitelná snaha ji postupně izolovat od okolí a mít ji pouze pro sebe, učinit ji na sobě co nejvíce závislou.

Elynor 17. 9. 2020 | 07:20

A ujasněte si, jestli to byla Lenka nebo Denisa. Dneska se mi to nechce hledat, ale vypadá to zase na recyklovaný článek.

Elynor 17. 9. 2020 | 07:14

Nebyl to manžel - píše tam, že se nevzali, jen žili na hromádce. Žádné děti, a patrně ani žádný společný majetek, tak na co proboha čekala? Až na to třetí profackování? Daleko dřív se měla sebrat a poslat pána do háje. No, hlavně že se vůbec sebrala. A ještě lepší by bylo, kdyby se dalo věřit tomu, že podruhé už to nezopakuje, s jiným chlapem stejného druhu. Nikdy nepochopím, co všechno si některé ženy nechají líbit, a ještě si s takovým mužem pořídí děti, tahle měla dost kliku, že se probudila včas.

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud máte doma hodně práce a sami ji nezvládnete, přizvěte si na pomoc své kamarády. Uspořádejte…