Komentáře k článku zpět na článek

Dasa63 3. 1. 2021 | 09:15

A v čem je problém? Ona dala přednost kariéře před rodinou a výchovou dítěte, když náhodou nebyla v práci, tak se chodila bavit, takže teď může kluka nechat manželovi a chůvě a může žít dál naprosto stejně, jako žila před tím, když měla dítě ve školce a pak se o něj starala manželova milenka. Já v tom nevidím rozdíl. Snad jedině její uražená ješitnost? A co jako čekala, když se o rodinu nestará, žádnou nemá, to mi přijde spravedlivé.

banany 22. 11. 2020 | 16:45

Kriste pane ať je ráda že se toho dobytka zbavila!!! Ať si táhne za svým štěstím, vůbec bych mu nebránila, nač to slepovat a trápit se pro nekvalitního člověka už vůbec ne!!!

helza 22. 11. 2020 | 08:43
Rambíša 21. 11. 2020 | 14:00

Ten povedený manžílek by si zřejmě našel nějakou bokovku stejně někde, i kdyby žádná chůva doma nebyla. Jeví se mi to ale jako extra hnusné jednání, mělo by být "co je v domě,není pro mě", chudák Lenka, ta si to vyžírá dvojnásobně: zrada manžela a ještě vědomí,že syn bude s těmi podrazáky...Jedině řešení,sebrat se a zmizet daleko,předaleko,i s dítkem,a přijít tam na jiné myšlenky.

Elynor 20. 11. 2020 | 08:07

"Na Lenky místě" je prostě zvěrstvo. Ať je to z angličtiny nebo čehokoli. A je fuk, jestli je to oficiálně přípustná varianta. Je to pecka mezi oči, není to logické, cit pro jazyk pláče v koutku, a lidi, co takhle píšou, nepatřej ke klávesnici. I když musím uznat, že znám jisté stránky pro ženy, kde není věta, aby tam nebyla chyba. Překlepy, špatná interpunkce, anglicismy, a jak je tam článek bez nejméně jedné poctivé češtinářské hrubky, tak asi pánbu nebyl doma Proti tomu, co předvádí tamní redakce, je to tady v podstatě balzám - tady je zatím těch chyb významně méně.

Elynor 20. 11. 2020 | 08:01

... a ani se neomluvil! Tak to mě pobavilo. No, vzhledem k tomu, že otec má právo se stýkat se svým dítětem stejně jako matka, tak by se dost těžko dalo bránit v tom, aby se to dítě současně vídalo i se slečnou, se kterou jeho otec žije. Konec konců kluk ji dobře zná, a je to asi to nejmenší, co se dá udělat, když už k tomu rozchodu muselo dojít - zbytečně neprudit a chovat se k sobě jako lidi. Všichni. Pán se zachoval poněkud nevkusně, laškovat se slečnami v přítomnosti malého synka je nebetyčná hloupost, a myslet si, že takové dítě udrží "tajemství" a nic neprozradí, to je ještě hloupější. Budiž to poučením pro všechny. Nechápu ten mobil. Dnešní chytré mobily mají šest způsobů, jak je zabezpečit, aby je mohl nikdo nepovolaný použít. Takže i kdyby někde ležel zapomenutý mobil, což je samo o sobě nepravděpodobné, většina lidí bez mobilu je jako bez ruky, a potřebuje ho k práci, tak by ho neoprávněná osoba mohla použít nanejvýš k nouzovému volání hasičům nebo záchranky. Rozhodně by si v něm nemohla číst zprávy a prohlížet fotky. To by musela znát ten přístup. Pokud ho znala, tak je to další nebetyčná hloupost od pána - žádná hesla od ničeho se nesdělují nikomu, proto je tam to heslo, aby tam nikdo nelezl, kurňa. A když už vím, že manželka zná moje heslo, tak si tam přece ty zprávy a intimní fotky nenechám, uložím to jinam, nebo smažu. Když ne, tak holt jsou následky. Ovšem pak je taky další možnost, že mu to bylo jedno, jestli to manželka najde nebo ne a jestli to chlapeček vykecá nebo ne. Dávno mu na manželství nezáleželo a stejně plánoval odejít, takže co by se staral a pracně maskoval vztahy se slečnou... a to i důvod, proč se " ani neomluvil" Čímž jsme zpět na začátku.

j66 19. 11. 2020 | 11:40
helza 19. 11. 2020 | 10:49

"Dovolila byste na Lenky místě chůvě, aby..."
Ach jo, já taková obránkyně redakce, taková bojovnice proti kritice na její adresu, taková obhájkyně neobvyklého spojení typu "mámy přítel" teď musím říct, že tohle spojení se mi nelíbí

Radna 19. 11. 2020 | 08:48

no, když bude manžel s chůvou žít, stejně by jí malý vídal. A když by se pak vzali, je to tak také. Je to fakt nepříjemné, ale nevidím důvod malého od chůvy a od manžela trhat. Když se rozejdou, změní se to samo. A hledat teď pro malého novou chůvu by pro něho byla další změna, nemyslím si, že je to nutné.

Přečtěte si také

Horoskopy

Nový pracovní týden začal přímo ukázkově a vy pokračujete v krasojízdě úspěchu. Moc dobře víte, že…

Nejčtenější články

Doporučujeme