Lenny Kravitz je opět mužem na ženění

31. 5. 2002
Lenny Kravitz je opět mužem na ženění
"Ne každá láska musí nutně končit svatbou," říká Lenny Kravitz a snaží se tak odbýt dotěrné novináře i přátele, kteří stále spekulují o jeho budoucnosti. Sedmatřicetiletý rocker se před dvěma měsíci zamiloval do modelky Adriany Limaové, kterou od Lennyho dělí věková propast sedmnácti let.

Lenny Kravitz je opět mužem na ženění

  „Ne každá láska musí nutně končit svatbou,“ říká Lenny Kravitz (37) a snaží se tak odbýt dotěrné novináře i přátele, kteří stále spekulují o jeho budoucnosti. Sedmatřicetiletý rocker se před dvěma měsíci zamiloval do modelky Adriany Limaové (17), kterou od Lennyho dělí věková propast sedmnácti let.

Klepněte pro větší obrázek Přestože se zpěvák svěřil přátelům se svými hlubokými city a úvahami o manželství, rozvířené debaty a dotěrnost novinářů ho prý už notně otravují. Každý chce vědět, kdy se Adriana stane Kravitzovou druhou manželkou.
Se svou první ženou slavnou herečkou Lisou Bonetovou prožil Kravitz šest celkem šňastných let. Po tajemstvími opředeném rozchodu hvězdného páru se z bývalých partnerů stali přátelé. Lenny se po rozvodu nechal slyšet: „Vždycky jsem byl chlap na ženění a nevylučuji možnost, že do toho zase brzy spadnu.“ Podobnými průpovídkami si ale na sebe ušil bič. Celý svět totiž od Lennyho logicky očekává, kdy oznámí datum svatby s přítelkyní Adrianou.
„Já ji miluji, ale jsem rozumný chlap a netoužím po svatbě vzešlé z dvouměsíční známosti. Až přijde čas, vezmu si Adrianu a prožijeme spolu šňastný život. Teď nás ale nechte v klidu prožívat naše zamilování!“ ohrazuje se Lenny. S modelkou Limaovou se poznal letos v březnu při fotografování kolekce spodního prádla. Láska na první pohled zafungovala i tentokrát.
Jak to se svatbou mezi Lennym a Adrianou dopadne, zůstává prozatím ve hvězdách. V hollywoodských kuloárech se nicméně spekuluje, že zpěvák není jediným mužem, se kterým tráví modelka bezesné noci. Tento fakt dokonce nepopírá ani sama Limaová: „Mým snem je vyzkoušet co nejvíce chlapů! Teprve pak pro mne nastane ten správný čas na vdavky.“

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ohromeni magickou silou úplňku si musíte uvědomit, že se vám otevírají exkluzivní pracovní možnosti. Jste mistry komunikace a dokážete si poradit s nejrůznějšími překážkami. Práce vám jde…

Nejčtenější články

Doporučujeme