Leona a Iveta nezapadají do party

16. 7. 2002
Leona a Iveta nezapadají do party
O nadcházejícím víkendu bude hrad Bezděz nad Máchovým jezerem patřit muzikálovým hvězdám z Monte Crista a Drákuly. "Leona Machálková a Iveta Bartošová ale nepřijedou. Nezapadají moc do party a podle mě nepřijedou proto, že akce je zdarma. Ony jsou přece hvězdy, tak se jim za účast musí zaplatit.

Leona a Iveta nezapadají do party

O nadcházejícím víkendu bude hrad Bezděz nad Máchovým jezerem patřit muzikálovým hvězdám z Monte Crista a Drákuly. "Leona Machálková a Iveta Bartošová ale nepřijedou. Nezapadají moc do party a podle mě nepřijedou proto, že akce je zdarma. Ony jsou přece hvězdy, tak se jim za účast musí zaplatit," prozradil agentuře Korzo zdroj z muzikálových kruhů, který nechce být jmenován.


Jan Fiala z propagačního oddělení muzikálů informaci, že jmenované zpěvačky nedorazí, Korzu potvrdil. Netajil se ani tím, že organizátoři z programu vypustili hlavní pasáž - dobývání hradu. "Nestihli jsme to připravit tak, aby to pro nás nebyla ostuda, tak jsem to raději vynechali," sdělil Jan Fiala doslova.

Program bude ale pestrý. V sobotu už od devíti hodin ráno bude na nádvoří Bezdězu otevřen středověký trh a v průběhu dne tam své umění předvedou kouzelníci. Odpoledne je v plánu koncert muzikálových hvězd Dana Hůlky, Mariána Vojtka, Vandy Konečné či Bohuše Matuše. Následovat bude autogramiáda.

Muzikál Monte Cristo se už pomalu blíží ke své derniéře, s níž se počítá letos v prosinci. "Kdyby byl extrémní zájem, možná přidáme pár představení, ale rádi bychom už v březnu příštího roku hráli muzikál Drákula," konstatoval Jan Fiala.
Sponzoři muzikálu Monte Cristo by byli rádi, kdyby se sestava herců ani pro Drákulu nezměnila. "Samozřejmě počítáme i s tím, že někteří budou mít jiné nabídky, nebo už s námi nebudou chtít spolupracovat. Právě proto asi uděláme konkurz. Počítá se však jenom s konkurzem do company (sestava tanečníků - poznámka Korza), ale to budeme vědět až koncem roku," dodal Fiala.


zdroj: Korzo
foto: Korzo - V muzikálu Monte Cristo je prý skvělá parta zpěváků. Leona Machálková a Iveta Bartošová prý do ní moc nezapadají. Poslední představení sezóny 2001/2002 se obešlo bez nich. Na závěrečný raut však Iveta dorazila.

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Partnerská krize je zažehnána, ale řítí se na vás další problémy v lásce. Hlavně nic neřešte s horkou hlavou a mějte pochopení. Sedněte si ke krbu a relaxujte společné s dětmi. Mile vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme