Leona Machálková: Ze sportu mám nejraději fandění!

31. 1. 2011
Leona Machálková: Ze sportu mám nejraději fandění!
Zpěvačka Leona Machálková (43) je milovnicí pohybu. "No, je to trošku jinak. Miluji pohyb u jiných, já se aktivně sportům příliš neoddávám," vysvětlila se smíchem Leona.

Před zápasem mezi protagonisty muzikálů Jesus Christ Superstar a Robin Hood, hraným v rámci charitativního turnaje v sálové kopané na hřišti v průhonické hale, se sice zhostila slavnostního výkopu, ale tím její sportovní činnost skončila.

Zato v hledišti povzbuzovala svůj tým zbojníka ze Sherwoodu plnou vervou. "Je faktem, že ze sportování mám vůbec nejraději fandění. Hokej, fotbal a kolektivní sporty sleduji ráda.

Ale musím je prožívat v klidu a pohodě. Nejlépe v křesle. Abych se ale sama zapojila, tak to na mě nikdo nemůže chtít," nechala se slyšet zpěvačka.

Přesto ale pro svoji kondičku něco málo dělat musí.
"Muzikály jsou docela záhul, takže bez dobré fyzičky to nejde. Ráda si proto chodím zaběhat.

Sama si někdy dopoledne nasadím sportovní oblečení a vyrazím. Nejraději ale úplně sama. Nemám ráda, když mi někdo do čehokoli kecá. A to platí i tehdy, když se vydávám zaskotačit si ven," dodala Leona.ČTĚTE TAKÉ:
Bučková ztloustla. Přibrala s Noidem šest kilo!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Kvůli problematickému Merkuru jste v tomto období méně komunikativní. Když už se dostanete do vážné pracovní debaty, máte odlišné názory než většina ostatních. Jste navíc natolik…

Nejčtenější články

Články odjinud