Lepší pozdě než-li později

8. 12. 2004
Lepší pozdě než-li později
Jack Nicholson, Diane Keatonová, Frances MacDormandová a Keanu Reeeves v romantické komedii o tom, že když se jedná o city, je nutno očekávat neočekávané.

Harry Sanborn je přesvědčený starý mládenec, který zásadně chodí jen s dívkami pod třicet. Avšak co čert nechce, během víkendu, který hodlá romanticky strávit se svým nejnovějším objevem Marin u její matky v domě na pláži, dostane srdeční záchvat. Marinina matka, úspěšná, rozvedená scénáristka, neochotně souhlasí s tím, že o něj bude pečovat, dokud se neuzdraví. Jakmile se však dvojice ocitne o samotě, Harry s překvapením zjišťuje, že ho Erica přitahuje a to navíc ze samých správných důvodů! A i Erika sama, navzdory svým počátečnímu předsudkům objevuje, že znovu poznává lásku.

Žánr: romantická komedie Délka: 123 minut Premiéra na DVD a VHS: půjčovny: 14.10., prodej 10.11.04

Na VHS je použit český synchronní dabing, na DVD najdete dabing 5.1 anglicky, česky a titulky české i anglické.

DVD bonusy Romantika kolem příběhu Komentář scénáristy a režisérky Nancy Meyers, Diane Keaton a producenta Bruce A. Blocka Komentář scénáristy a režisérky Nancy Meyers a Jacka Nicholsona Prohlídka domu v Hamptonu s Amandou Peet Harry zpívá Erice karaoke – vystřižená scéna Filmová upoutávka

více na: http://www.warnerbros.cz>www.warnerbros.cz

Soutěž o film na VHS společně s Avonem

Dva vylosovaní výherci vyhrávají skvělý film "Lepší pozdě než-li později" na VHS a k tomu AVON sérum na mimické vrásky Anew Clinical.

Útok na mimické vrásky! Sérum na mimické vrásky Anew Clinical od Avonu Nová revoluční patentovaná kúra od Avonu, která působí dvojím způsobem – nahrazuje dermatologické a hyaluronové injekce. Snižuje délku, hloubku a množství mimických vrásek. Technologie založená na složce Bo-HyluroxTM společně s komplexem Polylift uvolňuje svalové napětí a vyplňuje vrásky tak, že pleť vypadá hladká a pevná. Používejte ráno a večer.

Žádejte u své Avon Lady, na infolince 257 089 189 nebo navštivte http://www.avoncosmetics.cz>www.avoncosmetics.cz

Soutěžní otázka

Která další herecká hvězda se ve filmu objeví vedle Jacka Nicholsona (Harry Sandborn) jako napadník Ericy (Diane Keaton}? Správná odpověď zní: Keanu Reeeves. Soutěž je již uzavřena.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte za sebou velmi příjemné profesní období, ve kterém jste si potvrdili své místo na výsluní. Pokud si ho chcete udržet, tak se opravdu zapotíte. Nadřízený na vás klade hned od prvního…

Nejčtenější články

Doporučujeme