Letní lánské slavnosti

11. 6. 2004
V místě, kde tráví svůj volný čas prezident ČR Václav Klaus s rodinou proběhne v sobotu 19. června řemeslný jarmark a další doprovodný kulturní program.

Lány přichystaly pro návštěvníky zajímavosti, kde si každý přijde na své. Zruční řemeslníci předvedou známé i zapomenuté techniky starých mistrů s možností nákupu jejich výrobků. Šermýřská skupina Berounští měšťané nabídnou své umění se středověkými zbraněmi. Aranžérky z ateliéru Motýl překvapí svými květinovými dekoracemi. Pro děti je připraveno divadelní představení a kreslířská soutěž.

Pro všechny budou k vidění sportovní nebo historické vozy z depozitáře muzea sportovních vozů. Dámy jistě zaujme textilní tvorba paní Hany Poddané prezentovaná módní přehlídkou. O hudební kulisu se celý den bude starat skupina Třehusk ze Zadní Třebáně. K akci se připojilo Muzeum TGM se svou stálou expozicí o T.G. Masarykovi a aktuální výstavou fotografií Milana Hořejšího "Amsterdam, Praha, Damascus....".

Pro ty, kteří nebudou spěchat domů, program pokračuje i ve večerních hodinách taneční zábavou pod širým nebem.

Akci pořádá Obecní úřad Lány, Hotel/restaurant Classic Lány, Muzeum TGM, Sokol Lány, Divadelní spolek Tyrš.

Program začíná v 10.00 hod v areálu hotelu/restaurantu Classic v Lánech.Vstupné na program je po celý den dobrovolné.

Bližší informace jsou pro všechny k dispozici na www.lls.lany.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Finální pracovní den bude ze všech nejlepší, protože jste se konečně profesně prosadili a nemyslíte si to jen vy! Nadřízený si vás všímá a je docela možné, že dostanete unikátní pracovní…

Nejčtenější články

Doporučujeme