Letní midi šaty, které unosíte i na podzim: Kupte je ve slevách do 600 Kč!

31. 7. 2019
Léto je sice teprve v polovině, to ale neznamená, že byste se nemohla pomalu připravit na podzim. Jelikož většina obchodů už nabízí slevy, co vyrazit na nákupy? Zaměřte se zejména na letní midi šaty, které s trochou fantazie unosíte i na podzim. Nyní je seženete za pár stovek!

Midi šaty jsou univerzální

Letní slevy v obchodech jsou už v půlce léta v plném proudu, a tak je na místě je využít. Nebojte se nakupovat letní šaty, i když do konce prázdnin zbývá už jen pouhý měsíc. Když totiž budete nakupovat chytře, využijete je i v podzimních měsících.

Nejlepší proto bude zaměřit se na midi šaty, ve kterých je v létě příjemně a na podzim v nich díky jejich délce neumrznete. Co se týče barev, zaměřte se spíš na tmavší a tlumenější tóny, které se hodí pro obě období. Ideální jsou šaty s krátkým či tříčtvrtečním rukávem, pokud se ale zamilujete do modelu s ramínky, berte ho. Na podzim pod něj můžete obléct jednobarevné tričko či rolák.

Máte strach, že by vám v midi šatech bylo na podzim chladno? Není třeba. Nebojte se kontrastu a klidně k romantickému looku s květy oblékněte kožený křivák, oversized sako nebo odřenou džínovou bundu. Na nohy můžete zvolit balerínky, mokasíny nebo klidně kotníkové šněrovací boty či tenisky.

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Blíží se úplněk, který vám může přivodit nespavost, citlivost a náladovost. V žádném případě se tedy nepokoušejte o něco nadstandardního. Co se týče vztahů, tam se vám daří, ale…