Letní milování ve vodě: Jak si ho užít, aniž byste pohoršovala okolí?

28. 7. 2020
Letní milování ve vodě: Jak si ho užít, aniž byste pohoršovala okolí?
Léto je konečně v plném proudu a teplé počasí, hřejivé paprsky a letní nálada v mnohých z nás probouzí choutky po divokém milování. Chcete si užít sex například ve vodě? Víme, jak na to, aby to bylo nezapomenutelné!

Hrátky v bazénu

Co se týče bazénových erotických aktivit, samozřejmě hodně záleží na tom, zda je bazén v soukromí vaší zahrady, nebo chodíte na veřejné koupaliště. V případě vlastního bazénu není co řešit, stačí si dát pozor na zvědavé sousedy a zábava může začít a fantazii se meze nekladou. Zkuste se například zapřít předloktím o okraj bazénu, zatímco váš partner do vás pronikne zezadu, jednou rukou si vás může přidržovat a druhou se také zachytit o okraj bazénu. K milování můžete využít i bazénové schody nebo žebřík. Jestliže se nacházíte ve veřejném bazénu, je velká pravděpodobnost, že vaši aktivitu někdo zaregistruje, a co víc, můžete si odsud odnést nepříjemnou infekci. Vynechejte proto raději sex jako takový a zkuste si s partnerem pod vodní hladinou udělat navzájem dobře rukama. I to má svoje kouzlo!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pátek je pro vás super dnem, protože končí pracovní kolotoč, který není podle vašeho gusta. Klidně se může stát, že vás šéf dočasně přesune na jinou pozici, a to vás namíchne. V tomto…

Nejčtenější články

Doporučujeme