Letní milování ve vodě: Jak si ho užít, aniž byste pohoršovala okolí?

28. 7. 2020
Letní milování ve vodě: Jak si ho užít, aniž byste pohoršovala okolí?
Léto je konečně v plném proudu a teplé počasí, hřejivé paprsky a letní nálada v mnohých z nás probouzí choutky po divokém milování. Chcete si užít sex například ve vodě? Víme, jak na to, aby to bylo nezapomenutelné!

Hrátky v bazénu

Co se týče bazénových erotických aktivit, samozřejmě hodně záleží na tom, zda je bazén v soukromí vaší zahrady, nebo chodíte na veřejné koupaliště. V případě vlastního bazénu není co řešit, stačí si dát pozor na zvědavé sousedy a zábava může začít a fantazii se meze nekladou. Zkuste se například zapřít předloktím o okraj bazénu, zatímco váš partner do vás pronikne zezadu, jednou rukou si vás může přidržovat a druhou se také zachytit o okraj bazénu. K milování můžete využít i bazénové schody nebo žebřík. Jestliže se nacházíte ve veřejném bazénu, je velká pravděpodobnost, že vaši aktivitu někdo zaregistruje, a co víc, můžete si odsud odnést nepříjemnou infekci. Vynechejte proto raději sex jako takový a zkuste si s partnerem pod vodní hladinou udělat navzájem dobře rukama. I to má svoje kouzlo!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v nepříjemném sextilu s vaším znamením a nedopřává vám sladké ovoce za odvedenou práci. Celý týden se fakt snažíte a povinnosti řešíte jako křížovky, jenže šéfovi je to úplně…