Letní sexappeal na podzim v novém českém filmu Účastníci zájezdu

31. 10. 2005
Letní sexappeal na podzim v novém českém filmu Účastníci zájezdu
Příznivci českého filmu se mají určitě na co těšit. Po divácky úspěšném Románu pro ženy bude na konci října dokončeno natáčení jedné z nejúspěšnějších knižních předloh Michala Viewegha – Účastníci zájezdu.

Děj filmu, který zobrazuje příběhy velmi specifické turistické výpravy na dovolenou k moři, se odehrává v létě, a tak se nabízí otázka, zda-li říjnový termín natáčení nezpůsobí tvůrcům komplikace. „Počasí v letních měsících tento rok nestálo za nic a tak s příchodem babího léta může být situace pro natáčení paradoxně příznivější. Jen aby ono babí léto přišlo,“ přeje si jeden z producentů filmu Tomáš Hoffman, který předpovědi počasí sleduje velmi intenzivně.

Natáčení u moře končí 19. října, a to v malebném italském letovisku Sistiana. Proč se nenatáčí v Chorvatsku, o kterém se píše ve scénáři, je prosté. „V Chorvatsku jsme nenašli ten správný hotýlek, který by věrně napodobil scénář, proto jsme museli o kousek dál“, vysvětluje Tomáš Hoffman.

Režisérem filmu bude spolutvůrce seriálu Redakce Jiří Vejdělek. „Mám rád filmy, které mají vtip, ironii, švih a sexappeal,“ říká absolvent pražské FAMU. Otázkou však zůstává, co současné, už i v Itálii podzimní počasí, udělá se zmíněným sexappealem. Pomoci by mohl ArginMax, který se stal oficiálním partnerem filmu a s podobnými lapáliemi určitě ví, jak si poradit.

zdroj: YARO, s.r.o.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vaše patronka Venuše stojí sice proti vám, ale její opozice nedokáže zabránit aktivnímu Marsu, aby vás dopoval svou energií jako živou vodou. Váš drive je nepřehlédnutelný. Nejsilnějším…

Nejčtenější články

Články odjinud