Letní sexappeal na podzim v novém českém filmu Účastníci zájezdu

31. 10. 2005
Letní sexappeal na podzim v novém českém filmu Účastníci zájezdu
Příznivci českého filmu se mají určitě na co těšit. Po divácky úspěšném Románu pro ženy bude na konci října dokončeno natáčení jedné z nejúspěšnějších knižních předloh Michala Viewegha – Účastníci zájezdu.

Děj filmu, který zobrazuje příběhy velmi specifické turistické výpravy na dovolenou k moři, se odehrává v létě, a tak se nabízí otázka, zda-li říjnový termín natáčení nezpůsobí tvůrcům komplikace. „Počasí v letních měsících tento rok nestálo za nic a tak s příchodem babího léta může být situace pro natáčení paradoxně příznivější. Jen aby ono babí léto přišlo,“ přeje si jeden z producentů filmu Tomáš Hoffman, který předpovědi počasí sleduje velmi intenzivně.

Natáčení u moře končí 19. října, a to v malebném italském letovisku Sistiana. Proč se nenatáčí v Chorvatsku, o kterém se píše ve scénáři, je prosté. „V Chorvatsku jsme nenašli ten správný hotýlek, který by věrně napodobil scénář, proto jsme museli o kousek dál“, vysvětluje Tomáš Hoffman.

Režisérem filmu bude spolutvůrce seriálu Redakce Jiří Vejdělek. „Mám rád filmy, které mají vtip, ironii, švih a sexappeal,“ říká absolvent pražské FAMU. Otázkou však zůstává, co současné, už i v Itálii podzimní počasí, udělá se zmíněným sexappealem. Pomoci by mohl ArginMax, který se stal oficiálním partnerem filmu a s podobnými lapáliemi určitě ví, jak si poradit.

zdroj: YARO, s.r.o.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani poslední zářijový den neleníte a věnujete se sportu. V jedné kolektivní aktivitě jste se našli a provozujete ji, jak se jen dá. Rozhodně nepatříte k lidem, kteří by sportovali sami. To…