Léto a Giacomo Puccini

15. 6. 2001
Léto a Giacomo Puccini
Hledáte-li vhodného společníka pro návštěvu operního domu v měsíci srpnu, nemůžete si vybrat lépe - geniální hudebník, temperamentní a zároveň romantický maestro Giacomo Puccini Vám nabídne doprovod na tři letní podvečery.

Léto a Giacomo Puccini 

Hledáte-li vhodného společníka pro návštěvu operního domu v měsíci srpnu, nemůžete si vybrat lépe:
geniální hudebník, temperamentní a zároveň romantický maestro Giacomo Puccini Vám nabídne doprovod na tři letní podvečery.

sobota 25. srpna 2001 od 19.00 hodin
BOHÉMA
Jsou umělci skutečně lehkomyslně velkorysí, stále šňastní lidé? Působivý příběh o odvrácené straně života pařížských mladých bohémů nastudovali dirigent Oliver Dohnányi a režisér Franz Winter; jejich jedinečná inscenace se na repertoáru opery ND drží již devátou sezónu stále před plným hledištěm.
V roli básníka Rudolfa vystoupí Miroslav Dvorský.

pátek 24. srpna 2001 a neděle 26. srpna 2001 vždy od 19.00 hodin
TOSCA
Jestliže se jeden z nejúspěšnějších operních titulů XX. století svěří do rukou jednomu z nejvýraznějších současných divadelních režisérů Vladimíru Morávkovi a do péče výsostně "pucciniovského" dirigenta Olivera Dohnányiho, nemůže být výsledkem nic jiného, nežli výjimečný operní zážitek. V hlavních rolích vystoupí dámy Olga Romanko a Anda-Louise Bogza a pánové Sergej Ljadov, Peter Dvorský, Jurij Gorbunov a Ivan Kusnjer.

Zdroj: ND

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ukořistěte pro sebe a svou rodinku úžasný den bez hádek. Pokud bude partner ve špatné náladě, nechte ho v klidu. Vezměte si pod křídla své dětičky a naslouchejte jim. Podpořte v nich…

Nejčtenější články

Doporučujeme