Léto a Giacomo Puccini

15. 6. 2001
Léto a Giacomo Puccini
Hledáte-li vhodného společníka pro návštěvu operního domu v měsíci srpnu, nemůžete si vybrat lépe - geniální hudebník, temperamentní a zároveň romantický maestro Giacomo Puccini Vám nabídne doprovod na tři letní podvečery.

Léto a Giacomo Puccini 

Hledáte-li vhodného společníka pro návštěvu operního domu v měsíci srpnu, nemůžete si vybrat lépe:
geniální hudebník, temperamentní a zároveň romantický maestro Giacomo Puccini Vám nabídne doprovod na tři letní podvečery.

sobota 25. srpna 2001 od 19.00 hodin
BOHÉMA
Jsou umělci skutečně lehkomyslně velkorysí, stále šňastní lidé? Působivý příběh o odvrácené straně života pařížských mladých bohémů nastudovali dirigent Oliver Dohnányi a režisér Franz Winter; jejich jedinečná inscenace se na repertoáru opery ND drží již devátou sezónu stále před plným hledištěm.
V roli básníka Rudolfa vystoupí Miroslav Dvorský.

pátek 24. srpna 2001 a neděle 26. srpna 2001 vždy od 19.00 hodin
TOSCA
Jestliže se jeden z nejúspěšnějších operních titulů XX. století svěří do rukou jednomu z nejvýraznějších současných divadelních režisérů Vladimíru Morávkovi a do péče výsostně "pucciniovského" dirigenta Olivera Dohnányiho, nemůže být výsledkem nic jiného, nežli výjimečný operní zážitek. V hlavních rolích vystoupí dámy Olga Romanko a Anda-Louise Bogza a pánové Sergej Ljadov, Peter Dvorský, Jurij Gorbunov a Ivan Kusnjer.

Zdroj: ND

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

I když byste po svátečním víkendu měli být plní elánu, nebudete to tak bohužel cítit. To ovšem znamená, že je něco špatně. Buď jste neodpočívali, jak jste odpočívat měli, nebo se něco děje…

Nejčtenější články