Léto bez vrásek? Víme, jak zařídit, aby vám sluníčko žádné nepřidalo!

10. 7. 2020
Léto bez vrásek? Víme, jak zařídit, aby vám sluníčko žádné nepřidalo!
Léto je sice super období a opálení prospívá naší kráse, na druhou stranu ale dlouhodobý pobyt pod slunečními paprsky není pro pleť ideální, protože urychluje tvorbu vrásek. Jak tedy proplout létem, aby na jeho konci byl počet nových vrásek minimální?

Chraňte se krémy

I když se zrovna nechystáte na pláž a nehodláte následující hodiny strávit opalováním, musíte si pokožku chránit. Na léto si proto pořiďte pleťový krém s vysokým ochranným faktorem, jelikož sluníčko vám může přidat vrásky i po cestě do práce nebo při posezení na zahrádce restaurace. Jdete-li k vodě, pak je opalovací krém s UV faktorem samozřejmostí. Nezapomínejte ale, že jednou se namazat nestačí. Poprvé byste krém měla nanést minimálně dvacet minut před odchodem z domu a mazat byste se měla i v průběhu dne, nejlépe po každém koupání. Kolem poledne, kdy je záření nejrizikovější, pak slunění raději úplně vynechejte.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V práci vás chytá předvíkendová mánie. Rozhodně svou zodpovědnost nepodceňujte a počkejte si na konec pracovní doby. Byla by velká škoda, kdybyste si krasojízdu super úspěchu pokazili.…