Léto Dany Morávkové. Co vše má v plánu krásná a sympatická herečka?

11. 7. 2014
Patří k našim nejoblíbenějším seriálovým herečkám, ale její věnuje se mnoha dalším činnostem, o nichž třeba ani moc lidí neví. O prázdninách sice Dana Morávková zahálet nebude, ale čas na odpočinek si určitě udělá. Chvilku si také udělala na malý rozhovor...

O Vás je známo, že ráda cestujete, kam se chystáte letos v létě?

Zatím stále točím Ordinaci v růžové zahradě II. a těším se, že letos navštívím opět Chorvatsko a tak, jako každý rok, vyrazíme do Rakouska na kola.

Nedávno jste se vrátila z pracovního výletu do Itálie, prozradíte, o co šlo?

Byla jsem tam společně s fotografkou Alžbětou Jungrovou fotit novou kampaň pro kosmetickou firmu Pevonia. Tváří této kosmetické značky jsem už několik let. Fotili jsme převážně v sicilské Taormině, což je neskutečně krásné místo s úžasnou atmosférou. Moc jsem se těšila, protože jsem tam už jednou byla, a to s manželem a synem na dovolené. Tentokrát to byl ale kratší pobyt a čistě pracovní, ale výsledky stojí za to. Nafotili jsme spoustu krásných fotek. Pokud hledáte tip na dovolenou v Itálii, Taorminu vřele doporučuji!

Máte široký záběr aktivit. Jste herečkou, choreografkou a nedávno jste navrhla dokonce i vlastní kolekci kabelek. Jak jste se k takové práci dostala?

Oslovily mě dámy z firmy Elega, zda bych se nechtěla stát jejich tváří a navrhnout si vlastní kabelku. A jak sami víte, u jedné nezůstalo. Kabelky jsou k dostání ve vybraných obchodech nebo na internetu. Už teď pracujeme na nové kolekci, která by se měla objevit před Vánoci.

Co Vaše působení v populární Ordinaci v růžové zahradě? Uvidíme Vás i v další sérii?

Ano. Seriál stále natáčím a jsme ve velkém předstihu, protože teď již točíme říjnové a listopadové díly.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Můžete prozradit alespoň něco málo, co Vaši postavu Zdeny v dalším pokračování čeká?

Po profesní stránce se Zdeně bude i nadále dařit, ale aby to nebylo tak jednoduché, čeká ji velké trápení v rodině. Moc se těším, jak se s tím scénáristé - potažmo i Zdena - vypořádají. Nic podrobnějšího prozradit nemohu.

Co Vaše další profesní plány?

Na podzim mě čeká zkoušení v Divadle Bez Zábradlí s Karlem Heřmánkem a Zdeňkem Žákem. I ostatních plánů a snů je hodně, uvidíme, co všechno z toho vyjde.

Jak pečujete o svůj vzhled? Prozradíte svůj recept na krásu?

Žádný recept nemám, ale velmi ráda chodím na kosmetiku právě do Pevonia Botanica a také tam miluji ošetření těla, které se jmenuje Tropical. Víte, na nějaké elixíry mládí a botox moc nevěřím. Vzhled hodně závisí i na genech. Já mám třeba štěstí, že jsem podědila po tatínkovi krásné vlasy. A i kdybych používala ty nejobyčejnější šampony, budou pořád stejně pěkné.

Potkáme Vás často někde ve fitku nebo si postavu udržujete spíše zdravou stravou, musíte se hodně hlídat?

Ve fitku mě potkáte pod vedením trenéra Zdeňka Ledviny a také chodím ráda tančit! Snažím se hýbat co nejvíc, záleží na tom, jak mám volno. Není to ale nic pravidelného.

Co vám teď dělá největší radost?

Určitě syn.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vánoční nálada vás ovládla a vy se jí necháte docela strhnout. Po ničem jiném vlastně ani netoužíte. Konečně zažíváte den podle svých představ. Trošku lenošení, kapánek zábavy a hlavně…

Nejčtenější články

Doporučujeme