Komentáře k článku zpět na článek

Megisek 9. 6. 2001 | 19:09

Souhlasím s paní Zaplatílkovou, že se jedná o byznys. Toto není článek na téma zda takovéto doplňky potřebujeme nebo ne, ale reklama. Na ruhou stranu ale nesouhlasím s názorem, že tělesné chroby mají původ v psychyce - třeba taková natržená šlacha, to si mozek nevymyslí. Já sama vitamínové doplňky užívám (ale ne Centrum), ale pouze jako doplnění běžné stravy. A cítím se dobře, neberu je ale jako léky. Chemie to je, ale ta je i v celozrném pečivu a spoustě dalších výrobků patřícich do tzv. skupiny zdravých.

Jitka 7. 6. 2001 | 09:32
OLIVER 6. 6. 2001 | 21:29

Já nemám rád vše v jedné tabletě. Myslím si, že správnější je cílené podávání vitamínů. Tedy pokud se týká léta tak má symsl zejména beta-karoten, kvůli ochraně očí a hlubších vrstev kůže před UV zářením, vhodná kosmetika, která by měla obasahovat E vitamin, případně Q 10, k ochraně kůže z vnějšku, správný pitný režim a zbytek dostanem v čertvém ovoci a zelenině.

Věra Zaplatílková 6. 6. 2001 | 11:29

Všechno je jenom - byznys. Všechno umělé je pro organismus škodlivé. Lékárny jsou přeplněny "umělými léčivy". Lékárenský průmysl je také byznys. Vždyň téměř každá tělesná choroba má původ v psychice. Takže žádné léky vám nepomohou trvale!!!

Borec 5. 6. 2001 | 14:47

Přečtěte si také

Horoskopy

Neházejte flintu do žita, i když máte pocit, že věci se nedějí úplně tak, jak byste potřebovali.…

Nejčtenější články