Léto v lidově country stylu!

29. 4. 2010
Léto v lidově country stylu!
Toto léto se móda inspiruje ze dvou protichůdných témat, a to díky spojení prvků lidově-country a sportovně-chic. Kombinovatelné modely, smysl pro detail a kvalitní materiály podtrhují opět nadčasovost.

Móda pozvolna přechází z jednoho tématu do druhého, vše se vzájemně mísí a doplňuje.Denimové modely jako trenč kabátky, bolerko nebo kalhoty s opraným efektem navazují na bílé romantické halenky a šaty,které jsou lemovány bavlněnou krajkou. V přírodních barvách od křídově-béžové až po khaki zelenou jsou splývavé úplety a příjemně objemné overaly.Plátěné bundičky, vestičky, kalhoty a šortky jsou v linii sportovně-vojenské, v kontrastu s graficky pojatým tiskem tropických květů.Černo-bílý bavlněný tvíd lemovaný etno tiskem v kombinaci s bavlněnou krajkou podtrhuje velmi ženské siluety, zvláště u sukní a šortek. Materiály jsou převážně přírodní – bavlna, hedvábí, len, viskóza a jejich vzájemné směsi.Barevně převládají přírodní tóny – křídově béžové, trávově zelené, khaki, různě syté odstíny modré, bílá, šedá až k přechodu do černé.Plné barvy oživují tisky v etno duchu – modro - bílý nebo khaki tisk na plátně, graficky provedené tropické květy nebo klasický proužek ve dvou různých provedeních.

ČTĚTE TAKÉ:

Vsaďte na oranžovou!Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Tak na závěr pracovního týdne jste čekali hned od pondělí. Buďte nad věcí a nebojte se skočit do milostného života rovnou po hlavě. I když jste na první pohled nepřístupní, pod slupkou…

Nejčtenější články

Doporučujeme