Lexikon půvabu

29. 5. 2007
Lexikon půvabu
Holky, je to tady! Lexikon půvabu se postará o to, abyste každý den vypadaly svěže, fit a zkrátka neodolatelně. Průvodce dívčím světem krásy přináší podrobné informace, rady a tipy z oblasti kosmetiky, líčení, vůní, péče o vlasy, módy, a také zdravého životního stylu.

Spousta fotografií a ilustrací vás inspiruje a pomůže najít vaši přirozenou krásu a půvab. A kluci se mají na co těšit! Autorka Šárka Pavličová sestavila zajímavou publikaci pro mladé dámy, které se chtějí dozvědět užitečné informace o kosmetice, líčení, vlasech, módě, kondici a životním stylu.

V Lexikonu půvabu najdete rady, návody i doporučení, jak pečovat o svou pleť i tělo, aby byly krásné a zdravé, co je důležité pro vaše vlasy, jak je správně mýt i jak můžete změnit jejich barvu. Získáte informace o líčení i dekorativní kosmetice, o nehtech, jejich úpravě i zdobení a také o vůních, módě i barvách. Nechybí ani, pro dívky velmi důležité, informace o dospívání, menstruaci a antikoncepci… Dočtete se něco málo o zdravé výživě, proč je důležitý pohyb a cvičení i zda můžete nosit kontaktní čočky… Zkrátka v této knížce najdete vše o kosmetice, líčení, vůních, vlasech, módě i kondici a ještě řadu dalších věcí, které vám pomohou najít krásu a půvab.

Celobarevná, populárně naučná knížka je určena dívkám od 11 let, ale množství užitečných informací v ní zcela jistě naleznou i dospělé ženy. Knížka je doplněna návodnými ilustracemi a řadou fotografií.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ranní vstávání je pro vás boj, protože se necítíte ve své kůži. Jen vzpomínáte na své předchozí úspěchy a podléháte melancholii. Jakmile to nezastavíte, přestane se vám úplně dařit.…

Nejčtenější články

Doporučujeme