Lexikon půvabu

29. 5. 2007
Lexikon půvabu
Holky, je to tady! Lexikon půvabu se postará o to, abyste každý den vypadaly svěže, fit a zkrátka neodolatelně. Průvodce dívčím světem krásy přináší podrobné informace, rady a tipy z oblasti kosmetiky, líčení, vůní, péče o vlasy, módy, a také zdravého životního stylu.

Spousta fotografií a ilustrací vás inspiruje a pomůže najít vaši přirozenou krásu a půvab. A kluci se mají na co těšit! Autorka Šárka Pavličová sestavila zajímavou publikaci pro mladé dámy, které se chtějí dozvědět užitečné informace o kosmetice, líčení, vlasech, módě, kondici a životním stylu.

V Lexikonu půvabu najdete rady, návody i doporučení, jak pečovat o svou pleť i tělo, aby byly krásné a zdravé, co je důležité pro vaše vlasy, jak je správně mýt i jak můžete změnit jejich barvu. Získáte informace o líčení i dekorativní kosmetice, o nehtech, jejich úpravě i zdobení a také o vůních, módě i barvách. Nechybí ani, pro dívky velmi důležité, informace o dospívání, menstruaci a antikoncepci… Dočtete se něco málo o zdravé výživě, proč je důležitý pohyb a cvičení i zda můžete nosit kontaktní čočky… Zkrátka v této knížce najdete vše o kosmetice, líčení, vůních, vlasech, módě i kondici a ještě řadu dalších věcí, které vám pomohou najít krásu a půvab.

Celobarevná, populárně naučná knížka je určena dívkám od 11 let, ale množství užitečných informací v ní zcela jistě naleznou i dospělé ženy. Knížka je doplněna návodnými ilustracemi a řadou fotografií.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Při neděli jste dostali chuť na pořádný odvaz. Není divu, vždyť se držíte dle partnerova přání doma. Určitě by vám prospěla adrenalinová jízda s kamarády. To vše ve vší počestnosti.…

Nejčtenější články

Doporučujeme