Liberecké aerobikové finále

14. 9. 2001
Liberecké aerobikové finále
Dne 22.září se koná ve sportovní hale AS Dukla v Liberci pod záštitou primátora města Phar Service Super Cup. Špičky české seniorské i juniorské reprezentace budou bojovat o nominace na ME ve sportovním aerobiku.

Liberecké aerobikové finále

Dne 22.září se koná ve sportovní hale AS Dukla v Liberci pod záštitou primátora města Phar Service Super Cup. Špičky české seniorské i juniorské reprezentace budou bojovat o nominace na ME ve sportovním aerobiku a MSJ ve sportovním aerobiku a fitness. V letošním roce se jedná o mimořádnou příležitost dokonce pro 3 závodníky v každé kategorii z jedné země (dříve pouze 2). Rozhodující pro nominaci však bude výkonnost.

Závodů se s největší pravděpodobností nezúčastní mistři světa Valouch, Holzer, Strakoš vzhledem ke Strakošovu operovanému kolenu. Podobné problémy má i bronzový z letošního MS Tomáš Krmíček. Jestliže se do ME, které se koná ve dnech 1.-3.listopadu v italské Padově uzdraví, přímou nominaci jim zaručují letošní úspěchy na MS.

Pokud se vypravíte do Liberce, finálový závod začíná v 16,00 hod. Na ČT 2 můžete v neděli 23.9. sledovat ve Studiu sport záznam z převážné části závodů.

Zdroj: Český svaz aerobiku

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Kolegové se diví, že jste nevrlí a sklíčení. Vždyť plníte svou práci stále dobře, jen pomaleji. Radí vám, ať se tolik nestresujete. Mají pravdu. Zvýšený stres má na svědomí nevhodné…

Nejčtenější články

Doporučujeme