Liberecké aerobikové finále

14. 9. 2001
Liberecké aerobikové finále
Dne 22.září se koná ve sportovní hale AS Dukla v Liberci pod záštitou primátora města Phar Service Super Cup. Špičky české seniorské i juniorské reprezentace budou bojovat o nominace na ME ve sportovním aerobiku.

Liberecké aerobikové finále

Dne 22.září se koná ve sportovní hale AS Dukla v Liberci pod záštitou primátora města Phar Service Super Cup. Špičky české seniorské i juniorské reprezentace budou bojovat o nominace na ME ve sportovním aerobiku a MSJ ve sportovním aerobiku a fitness. V letošním roce se jedná o mimořádnou příležitost dokonce pro 3 závodníky v každé kategorii z jedné země (dříve pouze 2). Rozhodující pro nominaci však bude výkonnost.

Závodů se s největší pravděpodobností nezúčastní mistři světa Valouch, Holzer, Strakoš vzhledem ke Strakošovu operovanému kolenu. Podobné problémy má i bronzový z letošního MS Tomáš Krmíček. Jestliže se do ME, které se koná ve dnech 1.-3.listopadu v italské Padově uzdraví, přímou nominaci jim zaručují letošní úspěchy na MS.

Pokud se vypravíte do Liberce, finálový závod začíná v 16,00 hod. Na ČT 2 můžete v neděli 23.9. sledovat ve Studiu sport záznam z převážné části závodů.

Zdroj: Český svaz aerobiku

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Hlavně dnes respektujte varování hvězdné konstelace Merkuru se Saturnem. Bohužel na tom nebudete po fyzické stránce nejlépe, takže těžkou práci, kterou můžete odložit, nechte na jindy.…

Nejčtenější články