A skutečně by neškodilo trochu piety. Jak začínal čí který vztah.Jsou věci mnohem podstatnější.Lidé, co vyhrabávají na druhé drby, jsou jistě čistí jako lilium.
Naše příspěvky jsou již rok staré a článek má včerejší datum. V redakci musí být zajímavá práce.
Odešla herečka s velkým H a člověk s velkým Č. Tolika lidem svými rolemi učinila život bohatším, zajímavějším. Bude chybět široké divácké obci, bude chybět své rodině. Nemůžu se vzpamatovat. Odešla nám další legenda. Už budeme u televize jen vzpomínat. Děkujeme.
Považuji za silnou neomalenost nadepsat článek o přebrání manžela. Trochu úcty by neškodilo. Jedna z nejlepších hereček si ji zaslouží . Hlubokou soustrast rodině.
@candyba: Přesně to jsem si taky říkala. V den úmrtí vytáhnout něco, co se stalo před 50 lety a co se děje v podstatě běžně... To slušný člověk opravdu nepochopí
Je celkem trapné do vzpomínkového medailonku zařadit záběry její sestry Miroslavy. :-|
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.