Kněžka Lilia Khousnoutdinová radí: Jak pomocí rituálů získat pozitivní energii

11. 2. 2020
Lilia Khousnoutdinová doprovází ženy u porodu, je dulou a dlouhodobě se věnuje ženské i partnerské tématice, její vášní je ženské tělo a ženská spiritualita. Partnerka miliardáře Karla Janečka by ráda ženám pomohla k pochopení a přijetí vlastního těla a k vytvoření podporujících ženských vztahů. Jedním z jejích tajemství jsou rituály, které si pravidelně dopřává a o které se se čtenářkami webu Dáma.cz bude dělit. V dnešním článku píše o tom, co to rituály vlastně jsou a jak je vykonávat.

Co je to rituál?

Rituál je pro mne něco, co otevírá pomyslná vrátka do kouzelného, intuitivního prostoru, kde je možné všechno. Místa, kde se můžeme napojit sami na sebe a propojit se s intuicí, která nás vede a ukazuje přesně to, co právě v danou chvíli potřebujeme.

Rituál je tak vlastně propojení sama sebe s vlastním tělem, s přírodou, živly, archetypy v sobě. Spojení sama sebe s vlastní podstatou. Během rituálu se uvolní emoce, pracuje se s tělem a energií. Zpracovávají se traumata, ukončují se vztahy a situace, ze kterých je na čase jít dál. Rovněž jde i o uctění toho, čeho jsme doposud dosáhli nebo věcí, které jsme prožili.

O čem jsou rituály kněžky Lilie Khousnoutdinové? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Den české státnosti vás mile potěší, protože nemusíte do práce. Je pravda, že se vám profesně vcelku daří, ale raději budete doma s dětmi a partnerem. V tomto období vás baví umělecký směr…