Lilia Khousnoutdinova: Jak v rituálu využít temnotu podzimu ve svůj prospěch

1. 12. 2020
Lilia Khousnoutdinova: Jak v rituálu využít temnotu podzimu ve svůj prospěch
Co nám může temnota přinést? Je to něco, čeho se máme bát, anebo v ní spočinout jako v hebounké peřince? Jak podzim využít ve svůj prospěch vám poradí partnerka Karla Janečka, kněžka Lilia Khousnoutdinova.

Jak správně spát

Podzimní období pomalu přešlo ze slunečného, teplého do mrazivého, chladného a temného. Často s tím bojujeme a snažíme se přinést si světlo domů, více svítit, abychom mohli pracovat. Jdete spát, když jste unavená, nebo to doháníte další kávou navíc, abyste stihla ještě něco dodělat? Co se ale stane, když si dovolíte jít s cyklem a jít spát, když se vám chce prostě spát?

Zkuste alespoň pár dnů jít do postele, když cítíte únavu. Dopřejte si předtím teplou koupel, naberte její energii do těla a přidejte vonné oleje, třeba levanduli nebo růži. Úplné uvolnění ve chvíli, kdy ho potřebujete. Spěte tolik, kolik potřebujete. Ucítíte změnu a veliký příliv energie.

Jak využít stíny a temnotu podzimu v rituálu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nový pracovní týden začal přímo ukázkově a vy pokračujete v krasojízdě úspěchu. Moc dobře víte, že nedostanete nic zadarmo, a proto se snažíte a makáte na plné obrátky. Svým kolegům jdete…

Nejčtenější články

Doporučujeme