Lilia Khousnoutdinova: Předporodní rituál pro dceru nebo blízkou ženu

8. 5. 2021
Rodíme se jen jednou. Jako ženy rodíme párkrát za život. To, jakým způsobem rodíme a jak sami přicházíme na svět, má nejhlubší vliv na všechny oblasti našeho života. Jak usnadnit porod a jakým rituálem pomoci blízké ženě, vám poradí partnerka Karla Janečka, kněžka Lilia Khousnoutdinova. Podívejte se také na video v úvodu článku.

Důsledky porodu

Mnoho let se s velkou vášní zabývám tím, jak rodíme a jaké dalekosáhlé důsledky má porod na všechny oblasti v našem životě. Věřím, že když společně dokážeme prosadit, abychom jako ženy rodily lépe, tak pomůžeme celé společnosti k jejímu lepšímu fungování.

Pokud jako ženy budeme prožívat porod jako krásnou, úctyplnou a láskyplnou a vnitřně posilující zkušenost, tak to do velké míry bude definovat to, jak se budeme chovat samy k sobě, jak budeme navazovat vztahy s ostatními, jak se budeme prosazovat ve světě, do jaké míry budeme pečovat o ostatní lidi i o naše životní prostředí.

Co můžete udělat pro krásný porod? Podívejte se na video v úvodu článku.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Nemáte za sebou příliš plodné pracovní období, ale to se rázem změní. Jakmile si uvědomíte, v čem jste chybovali, snadno to napravíte. Dejte se do tvrdé dřiny, jinak byste mohli přijít o…

Nejčtenější články

Doporučujeme