LINDA (41): Manžel mi řekl, ať si najdu milence, zachránilo nám to vztah

28. 10. 2018
LINDA (41): Manžel mi řekl, ať si najdu milence, zachránilo nám to vztah
Čekala byste, že vám manžel navrhne, ať si najdete milence, a vy to přijmete? Linda takovou situaci zažila a díky tomu její manželství vydrželo dodnes.

Z mého muže se po letech manželství stal nudný patron a já se s ním čím dál víc otravovala. Když přišel z práce, hodil sebou na gauč k televizi a jen vzdychl, že je unavený. Nedokázal pochopit, že si život s ním chci užívat, ne ho ztratit před blikající bednou s nekonečnými seriály.

Jsem společenský typ, vždycky jsem milovala večírky, společnost, zábavu, jenže on chtěl sedět doma. Nemyslete si, že jsem se nesnažila! Vymýšlela jsem aktivity, lákala ho do kina, na koncerty, organizovala romantické večeře, ale jeho nic z toho nelákalo.

Jednou už jsem byla tak zoufalá, že jsem mu řekla: „Vlasto, strašně mi chybí sex, nechceš se pomilovat?“ On ani nezvedl oči od fotbalu a odpověděl, ať si najdu milence.

Přiznávám, že mě to překvapilo, ale začala jsem nad tím přemýšlet. Bylo mi pětatřicet a připadala jsem si mladá na to, abych život zabalila.

Pár týdnů nato jsme s kamarádkou odjely na dovolenou k jezeru. Bylo horké léto, cítila jsem se fajn, a když jsem viděla, jak po mně pokukuje jeden mladý muž ze skupinky opodál, začalo mi stoupat sebevědomí.

Usmála jsem se a skočila do vody. Sotva jsem udělala pár temp, viděla jsem, jak mladík skočil taky a doplaval až ke mně. Když už byl ode mě jen kousek, mohla jsem si ho pořádně prohlédnout. Ostře řezané rysy, svalnaté ruce, opálená kůže… a tak o deset let mladší než já. Naprostý opak mého muže.

„Ahoj, jmenuju se Jirka. Nemohl jsem neoslovit tak krásnou ženu,“ řekl mi a já roztála jako led. Znovu se mi do žil vlil život a já začala flirtovat a užívat si mužskou pozornost, která mi tolik chyběla. Pozvání na skleničku jsem samozřejmě neodmítla.

Ne, nezamilovala jsem se, ale týden s mladým milencem jsem si užila naplno. Věděla jsem, že je to jen letní záležitost a s odjezdem domů všechno skončí. Bylo mi to jedno. Znovu jsem si připadala krásná, sexy a žádoucí.

Když jsem se vrátila domů, čekal tam na mě líný a nudný Vlasta, který pochrupoval na gauči. Jen jsem se usmála. Pochopila jsem totiž, že ho opouštět nechci, že řešením našeho nudného manželství je šikovný a milý milenec.

Jiřího už jsem nikdy neviděla, ale jeho místo nahrazovali jiní muži. A našemu vztahu moji milenci vysloveně prospěli. A prospívají dodnes.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S rodinou nemáte ideální vztahy, protože dáte na jejich slova a nebudete spokojení. Zatoužili jste po změně image, ale nedáte se vést vlastním instinktem. Máte pocit, že vám doma nepřejí a…

Nejčtenější články

Doporučujeme