Lindsay Lohan: Do léčebny chodím na dovolenou

2. 3. 2010
Lindsay Lohan: Do léčebny chodím na dovolenou
Skandalistka Lindsay Lohanová si s vlastní pověstí hlavu neláme. Je jí jedno, co si fanoušci myslí a ráda si užívá podle libosti. Jenže k jejím libostem patří nadměrná konzumace alkoholu a drogy, pod jejichž vlivem často řídí a dvakrát ji kvůli tomu zatkla policie.

Soud pak nařídil léčení. A Lindsay zvláště na poslední dvě hospitalizace vzpomíná ráda, protože pobyt v sanatoriu pro ni byl jako dovolená.

Britskému magazínu OK! přiznala: „Teď dvakrát naposledy, co jsem byla v léčebně, abych byla upřímná, musela jsem tam, protože to bylo soudní nařízení. Bylo to povinné. Abych se vyhnula vězení.A já jsem to přijala zodpovědně. Bylo to jako dovolená. Miluju poznávání nových lidí a ráda poslouchám, čím si prošli. Potkala jsem tam spoustu skvělých lidí.“

Na léčebně se také Lindsay velmi líbilo ticho a pohoda. „Bylo to hezké období, protože jsem se zavřela před všemi na chvíli, už jsem měla hluku po krk. Byla to pozitivní zkušenost,“ dodala Lohanová.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Už se nemusíte trápit kvůli nešťastné lásce, protože ode dneška je Venuše ve vašem znamení, a k tomu v konjunkci s Uranem. Opačné pohlaví vás začne zbožňovat a budete mít štěstí na…

Nejčtenější články

Doporučujeme