Lindsay Lohan kamarádí s vražedkyněmi

17. 8. 2010
Lindsay Lohan kamarádí s vražedkyněmi
Mladá herečka Lindsay Lohan (24) si na své vězeňské štaci našla pár hrůzu nahánějících kamarádek. Podle její matky Diny se za mřížemi spřátelila s údajnými vražedkyněmi.

Hvězdička z filmu Mean Girls v současnosti prochází soudem nařízenou léčbou v jednom z kalifornských léčebných zařízení.

Ve vězení si z devadesáti dnů, k nimž byla odsouzena pro porušení podmínky z roku 2007 (byla potrestána za řízení pod vlivem návykových látek), odpykala pouhých třináct dní.

Za necelé dva týdny si však s některými spoluvězeňkyněmi vyměnila telefonní čísla.

Matka Lindsay tvrdí, že si její nezvedená dcera vede dobře. Zároveň uvedla, že bude mít pár nových kamarádek, až si zase uspořádá svůj každodenní život.

"Je skvělá, už toho tolik prožila. Byla tam s ženami odsouzenými pro vraždu a s některými z nich se spřátelila. Přizpůsobuje se ranám osudu," uvedla Dina Lohan v rozhovoru pro pořad Today Show americké televize.
ČTĚTE TAKÉ:Teri Hatcher: Botox ke štěstí nepotřebuju, dokazuje to fotkami na Facebooku!STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste sice realisté a vzdušné zámky pro vás nejsou zajímavé, ovšem tajné romantické touhy se vám stejně nevyhýbají. Svou přítomnost ve vašem znamení ohlašuje nyní moudrý Merkur, takže se…

Nejčtenější články

Články odjinud