Lodičky jsou věčné: Kde a za kolik koupit ty nejhezčí z podzimních kolekcí?

21. 8. 2019
Léto je pomalu u konce a horké letní dny pomalu ustupují těm chladnějším, stejně jako letní šaty v šatníku dělají pomalu místo podzimním modelům. A jak to vypadá v botníku? Jaké boty se hodí na dny, kdy léto pozvolna přechází v podzim? Zkuste obout lodičky! Prošli jsme aktuální nabídku obchodů a vybrali nejhezčí kousky z kolekcí pro podzim 2019.

Lodičky na nízkém i vysokém podpatku

Jestliže vám podpatky nedělají problém, jsou lodičky ideální volba, když chcete vypadat elegantně a sexy. V dobře padnoucích botách na podpatku – jejich výška záleží jen a jen na vás – můžete vyrazit do města, do práce i na večerní drink. Hodí se ke kostýmku, midi sukním, úzkým kalhotám i džínám.

Zvířecí vzory i hořčicově žlutá

Nic rozhodně nezkazíte klasickými černými lodičkami. Neváhejte však trochu se odvázat a volit i jiné barvy. Na podzim jsou stále oblíbené odstíny jako cihlová nebo hořčicová, dobře vypadá i hnědá či šedá. A nezapomeňte také na zvířecí vzory, které stále ještě nevyšly z módy!

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Minulý týden jste profesně zaváleli a vyšlapali si cestičku k nadřízenému. Příjemná nálada bude pokračovat i tento týden a na pracovišti zavládne skvělá nálada, dokonce se s kolegy či…

Nejčtenější články

Doporučujeme