Longoriové hrozí vyhazov

27. 10. 2006
Longoriové hrozí vyhazov
Představitelce prostopášné Gabriely Solisové ze seriálu Zoufalé manželky stoupla sláva do hlavy. Jednatřicetiletá Eva Longoriová je přesvědčená, že právě tato role je pro ni odrazovým můstkem k oslňující hollywoodské kariéře, v jejímž zájmu je ochotná potopit kolegyně před kamerou i celý produkční štáb.

Stala se z ní neskutečná bestie,“ naznačuje jeden z rekvizitářů. „Sotva se objeví, každý hledá, kde by se schoval.“ Nic jí není dost dobré, stačí maličkost, aby vyvolala bouřlivou hysterickou scénu. Zatímco v minulosti takříkajíc držela basu s ostatními představitelkami hlavních rolí, dnes se chce hřát ve světle reflektorů pouze ona. Vyhradila si, že pro propagační fotografie bude pózovat samostatně, požaduje, aby mohla revidovat scénáře jednotlivých dílů. „Scény, v nichž by podle vlastních představ dostatečně nedominovala, odmítá točit a okamžitě volá svému agentovi,“ prozrazuje jeden z asistentů režiséra. Z hvězdných manýr lationoamerické krásky jsou už prý všichni tak vynervovaní, že tvůrce Zoufalých manželek Marc Chery hledá způsob, jak se postavy Gabriely Solisové bezbolestně zbavit, a tím osvobodit štáb od hašteřivé Evy Longoriové. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Z hlediska financí nad vámi v tomto měsíci bdí váš spolehlivý pokladník Merkur, který se snaží velmi moudře korigovat vaše výdaje. Také vám propůjčuje schopnost rozeznat, komu můžete ve…

Nejčtenější články

Články odjinud