Lopez, Kutcher, Pitt a Jolie: Nejskandálnější románky Hollywoodu

26. 5. 2022
Hollywoodské celebrity pravidelně generují nejrůznější skandály včetně nejpikantnějších milostných aférek. Aby také ne, herci málokdy žijí spořádaným nudným životem a média lační po sebemenším drbu, a tak to, co by u obyčejných smrtelníků prošlo bez povšimnutí, tady mnohdy nezůstává skryto. Připomeňte si bouřlivé roky nejoblíbenějších hollywoodských hvězd.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez a Ben Affleck se potkali v roce 2002, když byla Jennifer tou dobou již rok provdaná za svého tehdejšího manžela Chrise Judda. Objevily se fámy, že důvodem rozvodu s jejím tehdejším manželem byl právě vztah zpěvačky s Affleckem. Jejich poměr trval další dva roky a v roce 2004 se pár zasnoubil. Na svatbu ale nedošlo a po rozchodu si každý z nich našel nový vztah. Po neskutečných 17 letech se slavný pár dal opět dohromady a celému světu oznámil radostnou novinu o svém opětovném zasnoubení. Bude jim tentokrát osud přát?

Celebrity, které neusnesly svou slávu. Mrkněte na video: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Venuše je v nepříjemném spojení s Marsem, a proto půjdete s nedávnou známostí od sebe. Vlastně jste na to mysleli už před pár dny, ale čekali jste, co se z toho vyvine. Neuzavírejte se…

Nejčtenější články

Doporučujeme