Lopezová chce zbavit internet svých sexuálních aktů

11. 4. 2002
Lopezová chce zbavit internet svých sexuálních aktů
Jihoamerická kráska Jennifer Lopezová se děsí vlastní žaloby. Podala ji proti dvěma nejmenovaným vydavatelům za zneužití nahrávky, na níž se vášnivě miluje se svým přítelem.

Lopezová chce zbavit internet svých sexuálních aktů

Jihoamerická kráska Jennifer Lopezová (31) se děsí vlastní žaloby. Podala ji proti dvěma nejmenovaným vydavatelům za zneužití nahrávky, na níž se vášnivě miluje se svým přítelem! Zatímco její právník si není úspěchem trestního oznámení příliš jistý, Jennifer si stojí za svým a chce potrestat troufalce, kteří chtěli obohatit internet o její sexuální život.

Lopezová považuje svůj intimní život za něco naprosto nedotknutelného

  1. a teď jej mají k dispozici milióny uživatelů internetu! Právník Larry

Stein považuje podání žaloby na nejmenované pachatele za naprosto zbytečné. Ťspěšná zpěvačka a herečka ale také žaluje vedoucího nahrávací společnosti Death Row Records.

V tisku a na internetu se totiž objevila nabídka této firmy, která za určitý obnos poskytovala nahrávky sexuálních scén s Jennifer s jejím přítelem. Firma Death Row však vzápětí popřela, že by kdy podobné video vlastnila! Kdo tedy vlastně nahrávky na internet umístil a kdo na nich vydělával, není i nadále jasné.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Objevili jste v sobě výjimečnou energii pracovat, za což sklidíte u nadřízeného pochvalu. Ihned si vašeho elánu všimne a povzbudí vás. S kolegy si opět rozumíte, už mezi vámi nevládne…

Nejčtenější články

Doporučujeme