Luba Skořepová: Štědrý den prospím a prošprtám!

30. 11. 2010
Luba Skořepová: Štědrý den prospím a prošprtám!
Herečce Lubě Skořepové je úctyhodných sedmaosmdesát let, ale pořád je jako čiperka. Nedávno pokřtila svoji již dvanáctou knihu s názvem Tajnosti herecké a hraje ve čtyřech pražských divadlech, pro která nastudovala sedm rolí.

Zastihli jsme ji v pražské restauraci Medusa, kde si pochutnávala na suši a dvojce bílého vína.

"Jídlo neošidím a dokážu si ho i užít. Je to takový můj malý obřad, ale přiznám se, že z ryb mám nejraději kaviár a sardelová očka," prozradila gurmánka Luba.

Nadcházející období Vánoc ji ale nechává klidnou. "Jak budu trávit Štědrý den? Na chalupě, kam jezdím ráda, bych určitě zmrzla, takže zůstanu sama doma. Budu spát a šprtat. Musím namáhat mozek, aby se mi role z hlavy nevykouřily," svěřila se Skořepová.

Jak přiznala, nebude ani strojit stromeček. "To už nějakou dobu ani nedělám. Ozdobím si jen nějakou větvičku. Ani smažit kapra nebudu, cukroví si koupím a něco mi také přinesou známí. Já prostě Vánoce neprožívám," svěřila se herečka.

Na příští rok chystá Skořepová další knížku a měla by to být kuchařka s recepty její maminky.

"Byla to vynikající kuchařka a jídla, která připravovala, byla jedním slovem pohádka. Tak se o návody ráda podělím," dodala paní Luba.ČTĚTE TAKÉ:
Jak kombinovat legíny!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur s Marsem a v neposlední řadě Slunce dnes mimořádně fandí vaší výraznější touze prosadit se. Pokud jste podnikatelé, dočkáte se nyní zaslouženého úspěchu. Vše, co máte rozjednáno s…

Nejčtenější články

Články odjinud