Lubrikační gely nejsou ostuda: Jak se v nich vyznat a proč je při sexu používat?

10. 6. 2020
Lubrikační gely nejsou ostuda: Jak se v nich vyznat a proč je při sexu používat?
Lubrikační gely dávno nejsou zapovězená věc, kterou znáte pouze z porna, naopak. Je to pomůcka, která vám umožní mít ze sexu ještě daleko větší požitek, než jste měla doposud. Proč si lubrikant pořídit a jaký si vybrat?

Proč lubrikační gel používat

I když pro některé lidi jsou lubrikanty ještě pořád tabu, čím dál víc párů je považuje za naprosto běžnou věc. A to i v případě, že během sexu nemá žena problém s nedostatečnou vlhkostí. Lubrikační gel zjemní proniknutí a dá se použít například i na prsty. Oceníte ho tak při sebeuspokojování, pokud navíc používáte erotické hračky, je lubrikant nezbytností. A chcete-li vyzkoušet anální sex nebo si ho už užíváte, pak je lubrikační gel přímo nutností. Lubrikant je zkrátka pomůcka, která slouží ke zvlhčování. Jedná se v podstatě o zahuštěnou kapalinu, která po rozetření na pokožku vytvoří tenoučký povrch snižující nepříjemné tření.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Momentálně neexistuje úkol, který byste nedokázali splnit. Šéfovi se líbí váš přístup, chování i kreativní myšlení. Máte všechna esa v rukávu, a proto byste toho měli využít na sto…

Nejčtenější články

Doporučujeme