Komentáře k článku zpět na článek

Elynor 8. 2. 2018 | 09:50

Jak je to přísloví - "když chytne stará stodola..." Ono zažít první orgasmus až ve 40 letech, to asi s člověkem zamává. Nebo je tady druhá možnost, že hlavní předností toho pána je jeho konto a firma, což nemohlo nechat paní chladnou. Proč by to jinak v článku bylo zmíněno, kdyby to nehrálo žádnou roli. Ano, lásku je třeba si zasloužit, ale to je obvykle myšleno trochu jinak, nečestnosti a podrazy se vesměs za zásluhy nepovažují. Kdo ví, jednou se tomu možná s dcerou zasmějou, až se pán propadne někam do hlubin času a zapomnění, moc nevěřím tomu, že by ta veliká láska vydržela déle než tak rok dva.

Rambíša 7. 2. 2018 | 19:29
dragondra 7. 2. 2018 | 17:59
Marťanka 7. 2. 2018 | 15:30

Pokud by se to prihodilo, tak dcera ma pravo neoslovovat matku - mami.Nasledne je treba upozornit, ze kdyz v pribehu dcera popiji vonavou kavu, zavani to ruzovou knihovnou.Mozna by taky matka mohla byt tkadlenou, pokladni a onen zaletnik nemajetny bezdomovec.;))

Zannie 7. 2. 2018 | 08:01

To už došli místním autorkám nápady a tak recyklují staré příběhy?? Nebo ta, co Vám psala příběhy odešla z práce a tak hledáte někoho novýho a mezitím recyklujete staré články??

druidka 6. 2. 2018 | 21:51
farah.farah 6. 2. 2018 | 20:41

obecně spát s partnerem někoho blízkého zvláště pak někoho z rodiny je akorát dobře zaděláno na malér. Jednoduchá věc.pokud už s dcerou být nechtěl, měl se s ní čestně rozejít a né se šupačit s oběma...dtto máti já ještě pochopím, že se zamilovala i to že se k sobě dost možná hodí lépe než on k dceři ale tohle se prostě nedělá....jak čekala že to bude pokračovat, kdyby to dcera nezjistila? To by s ním spala klidně dál třeba další dva roky, kdyby se s ní on nerozešel? Kdyby dceru skutečně milovala tohle by jí prostě neudělala, ještě nějak pochopím jeden úlet ale už né to že se s ním v klídku stýkala pravidelně. Ten závěr je brilantní fakt jako nevím co čekala že jí dcera padne šťastně okolo krku? Zrada na dceři je hned dvojí ne jen že ji zradila blízká osoba ale rodič, někdo kdo by měl být jakousi poslední bezpečnou instancí kam se člověk může obrátit když je mu nejhůř.tohle ona úplně té holce zničila ale hlavně že si to obhájí jakýmsi pořekadlem o vybojované lásce.připadá mi že jen lituje toho že ztratila dceru ale s tou holkou nesoucítí vůbec. Ještě že je to jen vymyšené....

Mata69 6. 2. 2018 | 17:39
Zaz 6. 2. 2018 | 16:22

Za všechno se v životě platí, to už by paní po čtyřicítce měla vědět. Nezbývá než čekat a věřit, že ji dcera odpustí. Chce to čas. Asi by se Lucie měla zamyslet nad tím, jestli ji David miluje, jestli to je skutečně oboustranné...

Maus 6. 2. 2018 | 16:01
helza 6. 2. 2018 | 13:12

Rambíša: Taky se mi zdá, že to tady už bylo. K tomu cos napsala - opravdu nechápu, jak může matka dceři něco takového udělat.

Rambíša 6. 2. 2018 | 12:35

Se mi zdá,že tohle tady už jednou bylo...Zdá se mi to moc vymyšlené,ale jinak-co si paní myslela,že se stane,když ji dcera nachytá? Že bude blahem bez sebe,řekne matce,ať si to užije,nebo snad že se zapojí do hrátek? Nebo že by to měl být náhle její otčím? No a pán milenec se taky předvedl,chtěl mít obě,nebo co si od toho sliboval? Neměl slušnosti ani cti zamák! Asi tam nakonec nebude dobrý konec,myslím,že paní zůstane za trest sama.

Přečtěte si také

Horoskopy

Hurá! Už je tady poslední den v práci! Sice šlo všechno docela dobře, ale na druhou stranu jste rádi,…

Nejčtenější články

Doporučujeme