Lucie Bílá touží po druhém dítěti

21. 5. 2002
Lucie Bílá touží po druhém dítěti
„Občas jsem ve svých představách lítala vesmírem jako kosmonaut, jindy jsem se viděla na jevišti jako herečka nebo jsem byla u případu století jako slavný detektiv. Nikdy mě nenapadlo, že budu zpěvačkou,“ vyznává se čerstvá novomanželka Lucie Bílá ze svých dětských snů a plánů.

Lucie Bílá touží po druhém dítěti

 „Občas jsem ve svých představách lítala vesmírem jako kosmonaut, jindy jsem se viděla na jevišti jako herečka nebo jsem byla u případu století jako slavný detektiv. Nikdy mě nenapadlo, že budu zpěvačkou,“ vyznává se čerstvá novomanželka Lucie Bílá(36) ze svých dětských snů a plánů.

„Maminka mě učila vařit, šít, háčkovat. Předpokládala jsem, že se ve dvaceti vdám a budu u nás v Otvovicích pracovat jako dámská krejčová. Muzikou se v rodině nikdy nikdo nezabýval, takže dodnes mi není jasné, proč jsem si asi tak ve dvanácti strašně moc přála učit se hrát v Lidové škole umění na kytaru. Nic moc jsem se na to tenkrát nenaučila, doháněla jsem to mnohem později, stejně jako tanec a zpěv. A když jsem pak v druhém ročníku učení na dámskou krejčovou začala zpívat a vystupovat s amatérskou skupinou Helius, začala být ze mne celá naše rodina nervózní,“ prozradila nám Lucie.

„V prvním ročníku jsem byla vzornou učenkou, dojížděla jsem dennodenně z Prahy domů. Ve druháku jsem nevynechala žádnou tancovačku v okolí a čím dál víc se o mne začínali zajímat kluci s amatérských kapel…,“ dodává držitelka několika Zlatých slavíků, pokřivených zrcadel Kurta Gebauera (autor Ceny TýTý) a majitelka Ceny Thálie, která dnes žije se svým mužem a synem opět v rodné vsi nedaleko Kladna.

„Rodičům jsem se vždycky svěřovala, nikdy jsem si nenechávala nic pro sebe. Předčítala jsem jim dokonce i svůj deníček, kam jsem si zapisovala svoje pocity a myšlenky,“ konstatuje bývalá Hana Zaňáková, dcera skláře a pečovatelky v domově důchodců, dnes česká hvězda první velikosti, jejímž největším snem je mít plný dům dětí.
„Nejvíc mi v životě záleželo na tom mít děňátko. Podle mne není opravdu větším symbolem ženskosti nic jiného než těhotná a kojící žena,“ a přiznává, že ještě ve svých třiceti letech považovala manželství za zbytečnou věc, která dva lidi jen svazuje.

„Tehdy jsem si myslela, že na vztah mezi dvěma lidmi není potřeba papír. Domnívala jsem se, že to není dobré ani pro vztah samotný, protože když jsou dveře pootevřené ještě jinam, udržuje se ohníček mezi těmi dvěma lépe.“
Teď je ale zjevně Lucie Bílá jiného názoru. (Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Před koncem pracovní doby se dostanete do stresu. Už si přejete odejít domů, ale ani tam vás nečeká nic dobrého. Vztahy váznou. Není to sice velká bouřka, ale nesmíte tak na své blízké…

Nejčtenější články

Doporučujeme