Lucie: "Konečně mám tělo modelky!

7. 4. 2006
EXKLUZIVNĚ. Jak se mi díky mojí matce podařilo zhubnout 18 kilogramů za necelé dva měsíce bez držení diety.

Nyní jsem hrdá na své tělo a už se nestydím obléct si plavky.

Rozhovor s paní Alicí Schinderovou a její dcerou Lucií.

OTÁZKA: Paní Schinderová, Vaše dcera Lucie má nyní fantastickou postavu díky preparátu s jedinečným složením, který jste objevily ve Švýcarsku. Ale předtím, než o něm budeme mluvit podrobněji, můžete mi povědět něco o Luciiných problémech s váhou?
PANÍ SCHINDEROVÁ: Lucie se vždy ráda s chutí najedla a když měla 11 let, začala přibírat. Ve 14-ti letech už vážila 64 kg.
LUCIE: Je to tak, ještě si dobře pamatuji poznámky mého otce, když jsem začala přibírat. I šatník jsem musela neustále obnovovat.

OTÁZKA: Co tě přimělo k tomu, že jsi se rozhodla hubnout?
LUCIE:

Jako tínedžerka jsem trpěla pocitem frustrace... Můj bratr mě například nechtěl ani odvézt autem. Je jasné, že se styděl za můj vzhled. Ve škole mě přezdívali "tučibomba". Nakonec jsem se neodvážila ani jít s kamarádkami ven.
PANÍ SCHINDEROVÁ: Nejhorší na tom bylo, že i lékař Lucii pokaždé říkal, že nadváha by mohla mít stále vážnější následky.

1
Vážila jsem 72 kg a nepomáhaly mi ani diety a odříkání... Až když moje máma odjela na dovolenou.
OTÁZKA: A co udělal lékař pro to, aby pomohl Lucii zhubnout?
PANÍ SCHINDEROVÁ: Nejdřív jí doporučil dietu. Když viděl, že dieta nezabírá, předepsal jí léky, po kterých rychle zhubla 10 kg. Ale hned co je přestala užívat, znovu přibrala. A bylo to ještě horší než předtím.
LUCIE:

Po té léčbě jsem byla ještě více deprimovaná. Léky nepůsobily dobře na moje nálady a stále jsem se cítila úplně vysílená. Mimo to jsem zakrátko opět přibrala.

OTÁZKA: Přibrala jsi znovu proto, že si více jedla?
LUCIE: Vlastně jsem jedla omnoho méně než předtím. Později jsem měla pocit, že si stále něco odpírám... ale abych byla upřímná, sladkostí jsem se nezřekla úplně.

OTÁZKA:A teď máš postavu jako modelka...
LUCIE: Donedávna se mi nedařilo skutečně zhubnout. Byla jsem jak jo-jo. Neustále jsem hubla a přibírala. Myslela jsem si, že jsem už vyzkoušela absolutně všechno a smířila jsem se se svou nadváhou. Jenom mojí matce vděčím za to, že se všechno změnilo a nyní jsem štíhlá.

OTÁZKA: Co jste udělaly, paní Schinderová?
PANÍ SCHINDEROVÁ: Byla jsem na dovolené ve Švýcarsku a náhodou jsem viděla reportáž s názvem "Když se vám nedaří zhubnout...". Šlo o preparát s výtažkem z bylinek, díky kterému ženy zhubly až 23 kg. Okamžitě jsem si vzpomněla na Lucii. Druhý den jsem si zjistila telefonní číslo, na kterém bylo možné objednat si tento bylinkový preparát s názvem "HERBACHROM" ve formě tablet. Hned jsem ho objednala bez toho, aby o tom Lucie věděla. Mělo to být překvapení.
LUCIE: Na to si velmi dobře vzpomínám. Moje matka za mnou přišla po dovolené a spokojeně mi řekla: "Takže, ty moje gurmánko a vášnivá kuchařko, zanedlouho zhubneš, i když budeš nadále vyvářet tvoje pochoutky a vychutnávat si je bez omezení. Teď si jen kontroluj svou poštovní schránku a potom mi dej vědět. Víc ti nepovím." Zpočátku jsem si myslela, že vtipkuje. No, po pár dnech jsem změnila názor. Podle mého lékaře jsem v tom čase měla nadváhu 18 kg.

OTÁZKA:Co se přesně stalo?

LUCIE: Jednoho pěkného rána mi kurýr doručil balíček. Vůbec jsem netušila, co by to mohlo být. Až když jsem to otevřela, bylo mi to jasné. Hned jsem zašla za svojí matkou. To byl pátek a druhý den ráno jsem hned užila první tabletu HERBACHROMU, jak to bylo uvedené na letáku. Měla jsem 72 kg. Protože se doporučovalo nevážit se v průběhu prvních 3 dní, na váhu jsem se postavila až následující úterý. Cítila jsem se už trochu lehčí, ale i tak to bylo neuvěřitelné. Zhubla jsem tři kila!

2
Pro mne je nejdůležitější to, že za 6 měsíců jsem nepřibrala ani gram a nemusím si nic odříkat...

OTÁZKA: Pokračovala si teda dál?
LUCIE: Nadále jsem užívala HERBACHROM. Jinak jsem nezměnila nic, co se týká mých stravovacích návyků. Nevážila jsem se každý den, ale každé tři – čtyři dny. A pokaždé, když jsem stoupla na váhu, vážila jsem o kilo méně. Po třech týdnech jsem zhubla až 7 kil.

OTÁZKA: Paní Schinderová, kdy jste zpozorovali, že Vaše dcera zhubla?
PANÍ SCHINDEROVÁ: Velmi brzo. Ale nejkrásnější na tom byla reakce jejího otce. Pamatuji si, jak se mě jednoho večera v koupelně nečekaně zeptal: "Poslyš, všimla sis, jak Lucie zhubla? Velmi jí to sluší a zdá se, že se cítí dobře... ale navzdory tomu si o ní dělám starosti". Hned jsem ho uklidnila.

OTÁZKA:

Lucie, jak dlouho ti to trvalo, než si dosáhla ideální váhu?
LUCIE: Viditelně jsem zhubla na celém těle. Po sedmi týdnech jsem zhubla 18 kg. Dva týdny nato jsem HERBACHROM přestala užívat, protože když dosáhnete ideální váhu, musíte potom užívat sníženou dávku preparátu, aby se váha stabilizovala.

OTÁZKA: Řekla jsi o tom svému lékaři?
LUCIE: Samozřejmě! Poblahopřál mi k mému úspěchu a zažertoval, že se mu zdám dokonce příliš hubená. Teď doporučuje HERBACHROM každé své pacientce, která chce zhubnout.

OTÁZKA:
Necítíš žádnou únavu? Netrpěla jsi během hubnutí nervozitou?
LUCIE:

Právě naopak. Sršela jsem energií. Tento preparát je skutečně jedinečný, nejenže se po něm zhubne, ale zároveň dodává vitalitu tínedžera.
PANÍ SCHINDEROVÁ: Lucie se nezastavila a stále něco dělala. Ještě nikdy nebyla tak dynamická a podnikavá. Jsem na ni skutečně hrdá.

OTÁZKA: Byly tvé kamarádky překvapené?
LUCIE: Říkaly, že mě nepoznávají. Dvě z nich měly též problémy s váhou. Doporučila jsem jim HERBACHROM a také oni zhubly.

OTÁZKA:

A tvá váha se nezměnila dodnes?
LUCIE: Za 6 měsíců jsem nepřibrala ani gram navzdory tomu, že jím všechno, na co mám chuť. Stále vážím 54 kg. Rozesměju se, když mi někdo řekne: "Ty máš ale štěstí, tolik sníš a přitom si taková štíhlá...".

Ptal se Rudolf Bohušínský

ZÁKAZNICKÉ ČÍSLO: 224 032 032
www.d-bs.cz

POKUD NIC JINÉHO NEBUDETE ČÍST, PŘEČTĚTE SI ALESPOŇ TOTO...
Jsou lidé, kteří mohou celý život jíst, na co si vzpomenou (často je to více než 3000 kalorií denně) bez toho, aby přibrali, zatím co jiní navzdory neustálým dietám rok co rok přibírají.
Proč?
Protože lidé, kteří mohou jíst, kolik chtějí bez toho, aby přibrali, mají metabolizmus spalující více kalorií než přijmou. Na straně druhé ti lidé, co přibírají navzdory normální stravě (nebo často omezené stravě), mají metabolismus, který spaluje příliš málo kalorií a zanechává zbytky: ty se nakonec mění na tuk.

To znamená, že při fungujícím metabolizmu člověk zůstane hubený, i když jí více, zatímco špatně fungující metabolismus má za následek přibírání, i když člověk sní málo jídla. A právě zde pomáhá HERBACHROM! (viz rozhovor)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Závěrečný den bláznivého týdne je tady a vy chcete jenom klid. Samozřejmě ne doma na gauči, ale někde mezi lidmi. Fyzicky jste na tom dobře, proto můžete vsadit na sportovní aktivity,…

Nejčtenější články

Doporučujeme