Lucie Nykodýmová stojí za úspěchy hvězd

19. 4. 2002
Lucie Nykodýmová stojí za úspěchy hvězd
V rubrice Kariéra vám, milé čtenářky, představujeme úspěšné ženy z různých profesí. Dnes vám chceme představit ambiciózní, velice schopnou a milou mladou dámu, která se již několik let pohybuje ve vodách českého showbussinesu.

Lucie Nykodýmová stojí za úspěchy hvězd


Lucie Nykodýmová

V rubrice Kariéra vám, milé čtenářky, představujeme úspěšné ženy z různých profesí. Dnes vám chceme představit ambiciózní, velice schopnou a milou mladou dámu, která se již několik let pohybuje ve vodách českého showbussinesu. Jmenuje se Lucie Nykodýmová, je jednatelkou společnosti POP Koncert, s.r.o. a majitelkou Umělecké Agentury LUCIE, manažerkou Petra Koláře, spolupracuje s Michalem Davidem, Marií Rottrovou, Evou Pilarovou, Danielem Nekonečným, Petrou Janů, Ivetou Bartošovou a mnoha dalšími umělci.

Lucie začínala jako manažerka Západočeského symfonického orchestru Mariánské Lázně ( zajišňovala mimo jiné i finanční prostředky pro činnost orchestru, společné turné orchestru s Petrou Janů...apod.). Díky těmto zkušenostem nastoupila v roce 96 do agentury GOJA ( Gott-Janeček), kde organizačně zajišňovala vystoupení Karla Gotta a Štefana Margity.

Po dvou letech se rozhodla založit vlastní uměleckou agenturu, která nese jméno Lucie. Její aktivity stojí za řadou společensky významných akcí. Počátkem roku 2000 zorganizovala ve spolupráci s Michalem Davidem na Žofíně charitativní koncert "Pár přátel stačí mít", jehož výtěžek byl věnován na dětskou onkologii nemocnice v Motole. Roku 2001 zorganizovala jednu z doprovodných akcí karlovarského Filmového festivalu "Známé tváře pro Kapku naděje" - Vernisáž výstavy fotografií Roberta Granaty a Emanuela Della Pia. Navázaná spolupráce s Nadačním fondem Kapka naděje pokračovala organizací Benefičního koncertu "Hvězdy popu pro Kapku naděje" v pražské Lucerně 1.10.2001.


Iveta Bartošová a Petr Kolář při charitativní akci Nadačního fondu Kapka naděje - "předávání hraček dětem v motolské nemocnici"

Lucčiny výborné manažerské schopnosti náležitě oceňuje i zpěvák Petr Kolář. Lucie, která si Petra sama vybrala mezi začínajícími talenty, se již několik let stará o jeho diář. A věřte, že na nedostatek pracovních příležitostí si Petr rozhodně nemůže stěžovat. Vystupuje hned v několika českých muzikálech. V Hamletovi alternuje hlavní mužskou roli, v Johance z Arku zpívá po boku Lucie Bílé a Báry Basikové, od března vystupuje v Divadle Kalich v hlavní roli v muzikálu Krysař. Dlouhodobě účinkuje s kapelou Precedens v Malostranské Besedě. Ke spolupráci si Petra Koláře vybrala i taková operní špička, jakou je Peter Dvorský. Společně nazpívali duet a Petr se stal hostem koncertu Petera Dvorského v pražském Rudolfinu.

Vysoké pracovní nasazení zvládá Lucie i díky své kolegyni Mgr. Míše Kocourové. Jejich pracovně přátelský vztah, což bývá vzácná kombinace, je o vzájemné důvěře, schopnosti předvídat, doplňovat se. Podporu čerpá ke své práci i z rodiny, především od svého manžela. Těší se na založení rodiny, i přes pracovní úspěchy u ní zůstává na prvním místě její soukromí, a pochopitelně také na další realizované projekty.
2.5.2002
to bude 20.leté výročí kapely Precedens v Lucerna Music baru v Praze, začátek je ve 21.00 hod., 9.5.2002 se uskuteční od 21.00 hod. rovněž v Lucerna Music baru benefiční koncert P. Nagyho a kapely Indigo - hostem bude Janek Ledecký. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodejích sítě TICKETPRO www.ticketpro.cz.
Chystá se další spolupráce s paní Evou Pilarovou, Marií Rottrovou, Michalem Davidem a dalšími umělci.

O některých projektech zatím Lucie nechce příliš hovořit, aby je prý nezakřikla. My ji za Damu.cz přejeme, aby se ji splnily do jednoho.

autor: Dana

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Lvi, očekávejte nadměrný přísun vitality, kterou však musíte nasměrovat správnou cestou, jinak přijde vaše úsilí nazmar. Nepodléhejte špatným radám, které přicházejí z okolí. Opět vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme