Lucie Nykodýmová stojí za úspěchy hvězd

19. 4. 2002
Lucie Nykodýmová stojí za úspěchy hvězd
V rubrice Kariéra vám, milé čtenářky, představujeme úspěšné ženy z různých profesí. Dnes vám chceme představit ambiciózní, velice schopnou a milou mladou dámu, která se již několik let pohybuje ve vodách českého showbussinesu.

Lucie Nykodýmová stojí za úspěchy hvězd


Lucie Nykodýmová

V rubrice Kariéra vám, milé čtenářky, představujeme úspěšné ženy z různých profesí. Dnes vám chceme představit ambiciózní, velice schopnou a milou mladou dámu, která se již několik let pohybuje ve vodách českého showbussinesu. Jmenuje se Lucie Nykodýmová, je jednatelkou společnosti POP Koncert, s.r.o. a majitelkou Umělecké Agentury LUCIE, manažerkou Petra Koláře, spolupracuje s Michalem Davidem, Marií Rottrovou, Evou Pilarovou, Danielem Nekonečným, Petrou Janů, Ivetou Bartošovou a mnoha dalšími umělci.

Lucie začínala jako manažerka Západočeského symfonického orchestru Mariánské Lázně ( zajišňovala mimo jiné i finanční prostředky pro činnost orchestru, společné turné orchestru s Petrou Janů...apod.). Díky těmto zkušenostem nastoupila v roce 96 do agentury GOJA ( Gott-Janeček), kde organizačně zajišňovala vystoupení Karla Gotta a Štefana Margity.

Po dvou letech se rozhodla založit vlastní uměleckou agenturu, která nese jméno Lucie. Její aktivity stojí za řadou společensky významných akcí. Počátkem roku 2000 zorganizovala ve spolupráci s Michalem Davidem na Žofíně charitativní koncert "Pár přátel stačí mít", jehož výtěžek byl věnován na dětskou onkologii nemocnice v Motole. Roku 2001 zorganizovala jednu z doprovodných akcí karlovarského Filmového festivalu "Známé tváře pro Kapku naděje" - Vernisáž výstavy fotografií Roberta Granaty a Emanuela Della Pia. Navázaná spolupráce s Nadačním fondem Kapka naděje pokračovala organizací Benefičního koncertu "Hvězdy popu pro Kapku naděje" v pražské Lucerně 1.10.2001.


Iveta Bartošová a Petr Kolář při charitativní akci Nadačního fondu Kapka naděje - "předávání hraček dětem v motolské nemocnici"

Lucčiny výborné manažerské schopnosti náležitě oceňuje i zpěvák Petr Kolář. Lucie, která si Petra sama vybrala mezi začínajícími talenty, se již několik let stará o jeho diář. A věřte, že na nedostatek pracovních příležitostí si Petr rozhodně nemůže stěžovat. Vystupuje hned v několika českých muzikálech. V Hamletovi alternuje hlavní mužskou roli, v Johance z Arku zpívá po boku Lucie Bílé a Báry Basikové, od března vystupuje v Divadle Kalich v hlavní roli v muzikálu Krysař. Dlouhodobě účinkuje s kapelou Precedens v Malostranské Besedě. Ke spolupráci si Petra Koláře vybrala i taková operní špička, jakou je Peter Dvorský. Společně nazpívali duet a Petr se stal hostem koncertu Petera Dvorského v pražském Rudolfinu.

Vysoké pracovní nasazení zvládá Lucie i díky své kolegyni Mgr. Míše Kocourové. Jejich pracovně přátelský vztah, což bývá vzácná kombinace, je o vzájemné důvěře, schopnosti předvídat, doplňovat se. Podporu čerpá ke své práci i z rodiny, především od svého manžela. Těší se na založení rodiny, i přes pracovní úspěchy u ní zůstává na prvním místě její soukromí, a pochopitelně také na další realizované projekty.
2.5.2002
to bude 20.leté výročí kapely Precedens v Lucerna Music baru v Praze, začátek je ve 21.00 hod., 9.5.2002 se uskuteční od 21.00 hod. rovněž v Lucerna Music baru benefiční koncert P. Nagyho a kapely Indigo - hostem bude Janek Ledecký. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodejích sítě TICKETPRO www.ticketpro.cz.
Chystá se další spolupráce s paní Evou Pilarovou, Marií Rottrovou, Michalem Davidem a dalšími umělci.

O některých projektech zatím Lucie nechce příliš hovořit, aby je prý nezakřikla. My ji za Damu.cz přejeme, aby se ji splnily do jednoho.

autor: Dana

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je třeba, abyste se zbavili negativních emocí. Musíte se ovládnout, abyste snad někomu neublížili. Mrzelo by vás to celý život. Do svého osobního života byste měli přinést nějakou změnu.…

Nejčtenější články